1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uzywane gry xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kompany94, Marzec 7, 2015.

1. kompany94

kompany94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. jestem nowy w swiecie konsol. posiadam xbox one. i mam pytanie. widzialem na allegro troche aukcji z uzywanymi grami. czy jesli kupie uzywana gre to bede mogl w nia grac zarowno single jak i w multiplayer ? ogolnie jaka roznica jest miedzy kupnem uzywanej a nowej gry ? domyalam sie ze jakas jest bo to by bylo za piekne :D
    dzieki z gory za odp. pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. kompany94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki. to smialo gta moge kupic i multi bd dzialac ? :d troche dziwne ze nie ma zadnych wad o.o myslalem ze multi nie bd dzialac czy cos

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tylko kont z grami nie kupuj bo potem te gry znikają.

6. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    259
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Nie chcę tworzyć nowego tematu to zapytam tutaj - mam profil z grą i chcę się z kimś wymienić, ale tak żebym mógł nadal grać w "Swoją" grę. Można tak bez obaw robić? I czy można sprawdzić ile razy konto było ustawiane jako domowa konsola?

7. kompany94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki Seth. a cyfrowych wersji gier nie mozna sprzedawac i kupowac uzywanych ?

8. grateek

grateek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja wielokrotnie kupowałem używane gry na Xboxa360, a teraz na XboxOne i nie miałem żadnych problemów z korzystaniem z nich, ale były to wersje pudełkowe (płyty). Natomiast zakupu używanych wersji cyfrowych nigdy nie rozpatrywałem.

innowacyjne i oryginalne meble nie tylko w salonie ale i w ogrodzie http://dpochron90.mylog.pl/2015-02-17/innowacyjne_meble zapraszam do zapoznania się z naszą stroną i naszymi pomysłami

Ostatnia edycja: Czerwiec 23, 2015
  9. giercak

giercak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwna teoria, że mogą działać inaczej. O ile nie są porysowane to nie będzie problemów. Działają tak samo jak twoje gry, które też są już "używane". Ewentualnie poproś kolesia o zdjęcia płytek czy nie mają żadnych rys, bo ogólnie o to chodzi w działaniu gier.

Czas podróży..Masz zaplanowaną wycieczkę ale nie wiesz jak się zachować na lotnisku, nie wiesz jaką dużą wziąć torbę ? http://blogwalkwithme.tumblr.com/ musisz poczytać na blogu.

Ostatnia edycja: Lipiec 3, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum