1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używanie XBOXa jako komputera

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tommy47, Maj 17, 2010.

1. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    witam. zdecydowałem się jakiś czas temu na uzbieranie na konsolę. tylko jest jedno ale - ojczym powiedział, że jak kupie sobie konsolę to zabiera komputer :mad:. i tutaj moje pytanie - czy można jakoś zmodyfikować (legalnie) XBOXa żeby można było np. odbierać pocztę, wchodzić w internet i w ogóle robić większość rzeczy jak na PC? a jak nie zmodyfikować to co można zrobić?

z góry dzięki za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nic nie zrobisz ;) Albo gry albo komputer. Niby mozna odpalic linuxa ale funkcjonalnosc ograniczona i trzeba mase kombinacji wiec przyjmijmy ze sie nic nie da zrobic.

4. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    ahaa... no cóż, pozostaje mi tylko upierać się przy swoim :)

Wczytywanie...

Poleć forum