1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używany dysk z allegro?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez needqq, Styczeń 10, 2017.

1. needqq

needqq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym zapytać bardziej doświadczonych użytkowników czy kupno używanego dysku dedykowanego do Xboxa 360 (Slim Stingray) jest w ogóle bezpieczny. Doszedł do mnie dzisiaj Battlefield 4 i przy próbie włączenia wyskoczył komunikat, że muszę mieć oryginalny dysk Xboxowy żeby zainstalować na nim dodatkową zawartość, zupełnie o tym nie wiedziałem co może jest trochę ignorancją z mojej strony, że nie doczytałem wcześniej że muszę mieć taki dysk ale dopiero rozpocząłem przygodę z Xboxem i jeszcze zgłębiam ten temat.
    Zastanawiałem się nad dyskiem 60GB z tej aukcji:
    http://allegro.pl/oryginalny-dysk-60gb-xbox-360-slim-e-stingray-i6619240065.html

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dozbieraj kilka złoty i kup sobie większy dysk do konsoli, bo z tej 60tki zostanie Ci może 40GB, a to jest nic do konsoli tak szczerze. Kupisz większy dysk i masz spokój na długo, bo zainstalujesz więcej gier i nie musisz się martwić o miejsce. Na Twoim miejscu to ja bym kupiła od razu 500tkę, jeśli jest za droga to 250/320Gb najmniej. Ogólnie jest dużo więcej gier, które wymagają oryginalnego dysku do konsoli.

Jak do mnie to dysk do konsoli musiał być nowy, bo tak na prawdę nie wiesz ile dysk używany Ci pochodzi i jaki miał wcześniejszy życiorys, ale to wszystko zależy od funduszy. Jak chcesz jak najtaniej to kup używany i masz spokój, w razie W oni Ci udzielają 3msc gwarancji na ten dysk.

needqq lubi to.
  4. needqq

needqq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak wiem o tym, że jest to stosunkowo mało aczkolwiek nie zamierzam kupować dużo gier i ogólnie zostać maniakiem Xboxowym bo nie mam za bardzo czasu na granie plus mam ograniczony budżet dlatego szukam coś mniejszego, natomiast najbardziej interesuje mnie czy kupowanie takich używanych dysków jest bezpieczne i czy rzeczywiście są one oryginalne, przykładowo z tej aukcji.

@kuleczka91@kuleczka91 dzięki bardzo za odpowiedź, chyba jednak trochę dopłacę i zainwestuje w nowy i przynajmniej 120GB.

Ostatnia edycja: Styczeń 10, 2017
  5. kuleczka91

Polubienia:
    2855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To jest dobra myśl, no i masz gwarancję w razie W. Myślę, że jak na Ciebie to 120 też jest okej, bo 60tka to na prawdę za mało :) Co do oryginalności tamtych dysków to nie byłabym tego taka pewna, bo kieszeń na pewno nie pochodzi z oryginału. Oryginalne dyski do Xboxa mają logo z przodu i na tym materiale jest ilość GB tak jak tutaj na obrazku:

needqq lubi to.
  6. needqq

needqq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1174
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Co za różnica oryginalny czy nie oryginalny? W tak zwanych nie oryginalnych siedzą świetne dyski wd...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

8. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Da się taki podpiąć jako zewnętrzny po usb tak jak w X1? Mam oryginalnie250GB ale cały zapchany.

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2343
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  10. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    516
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    120G to mało, sam zobaczysz. Ja w 360 syna założyłem 500GB a w swojej 320GB

11. kuleczka91

Polubienia:
    2855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja w swojej też mam 320Gb, bo 500tek wtedy nie było jeszcze na rynku. Gdyby to miało być dziś to bez dwóch zdań brałabym 500tkę ;-)
    Jeśli on jest niedzielnym graczem to wydaje mi się, że ta 120tka mu styknie :p

Wczytywanie...

Poleć forum