Używany kinect

tOOmki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich

Jak to jest z tymi używanymi kinect'ami np. z allegro, mnóstwo sklepów sprzedaje - używany kinect + adapter.
Skąd oni je mają ?
Chcę kupić XO S dla dzieciaków, bez kinect'a ani rusz.

Warto brać używkę, coś się w nich w ogóle psuję ?

Z góry dziękuję za odpowiedź
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak cena dobra to bierz ale jak masz zamiar grać na kinect to bierz x360 bo tam jest masa gierna niego na xone gier praktycznie nie ma i nie warto go brać i przepłacać jak tylko konsola ma byc przeznaczona pod kinecta
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bierz używaną i się nie martw, tylko patrz żeby cena nie była za niska bo to może być podejrzane. Ja dużo rzeczy biorę używanych tylko trzeba być ostrożny :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Patrz na komentarze i gwiazdki, ludzie rzadko dają negatyw w obawie o negatyw zwrotny ale gwiazdki są ''anonimowe'', czytaj dokładnie opis i tyle wystarczy.

Kinect do XO jest tani bo został olany, prawie nie ma na niego gier a nowa konsole potrzebuje specjalnego adaptera.

Śmiało kupuj używany sprzęt, nowy i tak się zniszczy a za używany zaoszczędzisz kilka dyszek.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak jak ktoś wyżej napisał jeśli bierzesz konsolę pod Kinecta to bierz Xboxa 360, bo MS totalnie olał ten sprzęt na XO, a pozbywając się fabrycznego wejścia do Kinecta w XO S jeszcze bardziej dał to do zrozumienia. Dzieciaki nie będą miały nawet w co tam pograć na tym Kinekcie na XO, a na 360tke jest w czym wybierać. Posiadam oba Kinekty także wiem co mówię :)
 

remot

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ja kupiłem nówkę konsole z używanym kinectem i drugim padem. Wszystko chodzi zgrabnie płynnie - a zawsze jest opcja zwrotu do 14 dni :)
Przeważnie dają gwarancje rozruchową jakiś miesiąc albo trzy.
Co do gier to faktycznie wiecej jest na 360'tce. :)
Ale jednak wolałem XO
 

Exodusek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sam mam taki i zero problemow mozna brac w ciemno ;)
 

Do góry Bottom