1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używany PAD

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez fajaon, Sierpień 30, 2016.

1. fajaon

fajaon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć. Zamierzam kupić używanego pada. Na co zwrócić uwagę przy kupnie? W ogłoszeniu pisze, że pad jest "Bez wejścia mini jack 3.5mm." W moim oryginalnym padzie jest to wejście. Czy taki bez wejścia mini jacka mi zadziała?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A czemu ma nie działać? Sprawdź czy gałki dobrze chodzą, czy się nie blokują, czy nie są wytarte, czy guziki wszystkie działają. Sam pad będzie normalnie działał. Po prostu do tego pada, który chcesz kupić musisz dokupić specjalny adapter jeśli będziesz chciał rozmawiać na jakichś normalnych słuchawkach, bądź kupić tego najzwyklejszego Headseta z MS by móc z innymi rozmawiać. Osobiście bym szukała pada z jackiem już, bo adapter kosztuje tyle co pad...

Adapter:

Headset od MS z wbudowanym adapterem:

4. fajaon

fajaon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziękuję za odpowiedź. Tyle mi wystarczy. Potrzebuję pada na sporadyczne gry z dziewczyną lub rodziną. Żadne słuchawki mi nie będą potrzebne. Wolałem zapytać żeby potem się nie okazało że pady czymś jeszcze się różnią i nie zadziała. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum