1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używany XB z RGH, model chipu, wersja FSD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zdzisek, Kwiecień 25, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zdzisek

Zdzisek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przede wszystkim witam wszystkich na forum. Ostatnio zakupiłem XB Slim z RGH i mam w związku z tym kilka pytań.

0. Odczytałem/pobrałem już CPU i DVD key, flashdmp.bin, keyvault.bin oraz FUSE.
    1. Nie wiem jaki chip siedzi w bebechach konsoli, jak to sprawdzić (nie licząc rozbierania konsoli)?
    2. Czy model chipa jest istotny przy aktualizacji kernela?
    3. Wersja kernela w mojej konsoli to 2.0.14719.0, czy muszę (powinienem) zaktualizować go na nowszy?
    4. Gdzie szukać informacji o najnowszych wersjach kernela?
    5. Czy oprócz aktualizacji kernela (o ile jest konieczna) powinienem coś jeszcze zaktualizować (planuję aktualizacje FSD ponieważ jest w wersji 2.2)?
    6. Konsola posiada wewnętrzny dysk, czy mogę bezpiecznie podłączyć go do komputera z pomocą interfejsu SATA i dokonywać zmian/kopiować nowe gry? Czy potrzebuję do tego specjalnych aplikacji? (wiem co to XEX, GOD i jak "wypakowywać" obrazy gier)

Proszę również o jakieś dodatkowe uwagi jeżeli komuś coś się nasunie, jestem zielony w temacie i wszelkie uwagi mogą być pomocne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 Mało istotne jaki masz chip
    2 Nie jest istotny model
    3 Jeśli masz problem z grami to tak zrób do najnowszego 16203
    4 16203 taka podpowiedź
    5 tak powinieneś dograć avatary i reszte sterowników np do kinecta, jeśli chodzi o fsd to też jak i Dashlunch
    6 tak tylko utrudnione bo musisz robić to przez program np USBXTAFGUI

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zrobieniu update to pisz na gg

Do zrobienia updatu potrzebujesz Jrunner plus pena jakiegokolwiek......

@down
    Właśnie po to jest forum.

1 osoba to lubi.
  4. Zdzisek

Zdzisek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki za pomoc! Naprawdę nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. Dobrze wiedzieć, że jak człowiek ma problem to ktoś pomoże. :peaceful:

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Od tego jesteśmy. Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.