1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używany xbox 360 arcade

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bartekr4u, Czerwiec 16, 2013.

1. Bartekr4u

Bartekr4u Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, prosiłbym Was o wycenę mojej konsolki, chcę jej się pozbyć, dlatego pytam o ewentualną wartość mojego xklocka
    Data produkcji: 2009-06-23
    Nie zbanowany, cały czas na legalnych grach
    Dysk 120gb, biały, 2 pady, normalne okablowanie jak w pudełku przy zakupie, zasilacz, kabel av.
    Nie wiem czy gry sprzedawałbym osobno, ale to są moje tytuły:
    Fifa 13 PL, CoD: MW3, Fifa 11 ENG, Test drive unlimited, BF3 (płytka z multi jest lekko uszkodzona, po wejsciu do menu gre wywala do dashboarda, ale po zainstalowaniu kopii gry od kolegi na dysku wszystko smiga poprawnie i mozna grac i na multi ;P), Crash Time 3, 2010 Fifa world cup south africa, Fuel, SSX, Forza 3, Fifa 10 PL, Burnout paradise the ultimate box, Grid racedriver, Sega superstars tennis, colin mcrae dirt + na dysku jest sciagniety z marketu full Red dead redemption, GTA 4, Battlefield bad company 2 ;)

Pozdrawiam

//edit zapomniałem dodać, że na allegro dostałem konsole z przejsciówką z gniazdka angielskiego na polskie, mimo to wszystko działa poprawnie ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Koło 400zł poszły w dół xboxy a gry najlepiej osobno sprzedaj

4. Bartekr4u

Bartekr4u Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    okej, a gdybym sprzedał konsole z dyskiem moim, mam na nim jeszcze arkejdówki: minecrafta i warp'a, te gry działałyby u nowego nabywcy ?

Wczytywanie...

Poleć forum