1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

używany Xbox one z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soulkirou, Maj 12, 2015.

1. soulkirou

soulkirou Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź/Włocławek
    Witam, ostatnio kupilem od jednego z użytkowników forum konsole Xbox one z grami w wersji cyfrowej. Tutaj pojawiaja się moje wątpliwości mianowicie:
    1. Czy takie gry mogą zostać mi zabrane przez MŚ lub przez użytkownika który mi te konsolę sprzedał?
    2. Czy mogę te gry jakoś przepisać do innego konta tak by zabezpieczyć je przed "zniknięciem"?
    Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    1. Jeżeli gry zostały kupione legalnie to możesz spać spokojnie ms ich nie zabierze, jeżeli to tzw. konta z allegro to może sie okazać ze po jakimś czasie gra przestanie działać, będziesz musiał za nią powtórnie zapłacić. Osoba która ci sprzedała konsole i gry zna hasło do konta na którym one są jeżeli jest nieuczciwy a takich ludzie nie brakuje w Polsce to może ci je zabrać.
    2. W celu zabezpieczenia gier na kontach musisz zmienić hasło dostępu oraz adres e-mail na którym jest dane konto wówczas już nikt oprócz Ms ci tych gier nie zabierze.

4. soulkirou

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź/Włocławek
    Rozumuję że w takim wypadku można zmienić adres e-mail konta na którym są gry cyfrowe i spać spokojnie ?

5. Rurak

Rurak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej śmiało możesz to zrobić. Rozwiązanie wygląda zdrowo i dość logicznie. Nawet co do tego inna opcja by nie wchodziła w rachubę..Bo byłaby sprzeczna tak samo sprzeczna jak zachowanie mojej kobiety jeśli ma okres ;) Mam nadzieję, że to Ci trochę wyjaśniło.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sam tego nie zrobi, bo zmiana hasła/maila przychodzi na maila poprzedniego właściciela :) Brat tak zmieniał jak kupił konta i już teraz nie pamiętam czy da się zmienić e-maila do konta, z tego co pamiętam i tak wychodzi na to, że poprzedni właściciel może konto odzyskać. Jedyne zabezpieczenie to był tam numer tel bodajże. Jak dowiem się więcej to dam znać, bo teraz nie mam jak tego potwierdzić.

7. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Zrobi pod warunkiem ze byly właściciel nie sprawdzi maila zabezpieczajacego przez miesiąc...

8. piffek

piffek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiedziałem, że można to obejść. Przez miesiąc nie może były właściciel sprawdzić maila- muszę to zapamiętać, ale bardzo przydatna wiadomość.

9. soulkirou

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź/Włocławek
    Bardzo bym był wdzięczny za odpowiedź.

10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wchodziłam na maila i po miesiącu został zmieniony e-mail do konta, hasło oraz nr tel podporządkowany, ale tak jak Ci napisali wyżej, zmiany dopiero po miesiącu się zatwierdzą. Tylko teraz nie wiem czy dasz radę to zmienić bez tego poprzedniego właściciela, bo mój brat współpracował ze sprzedającym i kody przychodziły, które trzeba było wpisać żeby móc zmienić dane na koncie na swoje.

11. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Zakladka zabezpieczenie i zaznaczasz opcje: nie mam dostepu to tego adresu wpisujesz nowy na maila badz tel przychodzi Ci kod weryfikacyjny zatwierdzasz, czekasz miesiąc, zmieniasz haslo i po krzyku ;)

12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wystarczy ze poprzedni wlasciciel kliknie w link na mailu swoim i cala operacja jest anulowana

13. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    ;) no tak dla tego napisałem wcześniej ze trzeba mieć farta zeby kolo nie spojrzał do maila przez miecha ;)

14. Conorino

Conorino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlaczego od razu tworzy się założenia, że sprzedawca to oszust? ;) Owszem takie przypadki się zdarzają i to nie raz czy dwa, ale może warto spróbować skontaktować się z tym sprzedawcą i powiedzieć, że ze względów bezpieczeństwa chcesz zmienić dane kontaktowe konta i tyle. Jeżeli jest uczciwy to nie powinien robić problemów.

15. matjasz

matjasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wszystko opiera się tu na tak zwanej uczciwości sprzedawcy, wszystko zależy od tego, od kogo kupujemy konsolę, no tak... zastanawiałem się na konsolami z drugiej ręki, ale ich przeróbki i możliwe komplikacje typu zabezpieczenie gry przed "zniknięciem" - to chyba jednak nie dla mnie, rozejrzę się za jakimś nowym sprzętem :)

Wczytywanie...

Poleć forum