1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używany XBOX360S.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez artur1105, Grudzień 8, 2011.

1. artur1105

artur1105 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jestem kompletnym świeżakiem i XBOX-a zamierzam dopiero kupić, więc nurtuje mnie kilka kwestii. Mianowicie interesuje mnie kupno używanego sprzętu. I tu chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy:
    1. Jak wygląda sprawa z XBOX Live przy używanym sprzęcie (konto - zakłada się nowe czy korzysta z konta poprzednika, gra w sieci itp.)?
    2. Czy na XBOX-ie można grać w używane gry i jak jest wtedy z grą w sieci?
    3. Na co patrzeć przy zakupie używanego sprzętu?
    4. Ważne informacje, o które nie zapytałem, a powinienem wiedzieć.
    Z góry dziękuję i mam nadzieję, że niedługo dołączę do szczęśliwych posiadaczy konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gege669

gege669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Zakladasz sobie swoj profil i robisz wlasne konto xbl
    2. tak mozesz grac w uzywane gry i nic sie nie stanie.
    3. jak masz zamiar kupic slima to juz lepiej kupic nowego sa tanie na allegro (takkie moje zdanie) ewentualnie kupujac uzywanebo xboxa wazne zeby nie mial bana ani flagi bo zapewne chcesz grac na xbl jak chcesz slima i nie chcesz go przerabiac to bez znaczenia jaka data produkcji no i najlepiej zeby mial jeszcze gwarancje ;)

4. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Jeżeli chcesz grać na necie to tylko oryginalne gry inaczej ryzykujesz banem. Zwróć uwagę czy konsola była kiedykolwiek przerabiana, jeżeli do gry na neta to tak jak już powiedział tylko oryginalne gry na zaplombowanej nie przerabianej w żaden sposób konsoli. Jeżeli chcesz grać w piraty zwróć uwagę na datę produkcji, konsola musi być młodsza niż z 2009 roku ale nie starsza niż sierpień 2011 roku inaczej kosz przeróbki jest wysoki.

Wczytywanie...

Poleć forum