1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używka - warto czy nie warto - oto jest pytanie :)

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez cosby, Luty 15, 2015.

1. cosby

cosby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybaczcie jeśli uznacie to za lamerstwo. Jestem graczem PCtowym od dawna ale jest kilka gier na XONE w które chciałbym też zagrać i postanowiłem kupić tego klocka z "drugiej ręki". W związku z tym chciałbym się dowiedzieć:

1. Czy gry przypisane do danego konta będę mógł zassać na swoim koncie jeśli taką konsolę sformatuję do czysta? Ludzie sprzedają klocki z kilkoma grami w wersji elektronicznej ale czy to nie wymaga zachowania na konsoli ich kont? Czy dobrze myślę że takie gry mi znikną tak czy siak?
    2. Czy odkupienie używki gry w wersji pudełkowej ma sens? Czy te gry nie przypisują się do konta tak czy inaczej? Pytam bo kupiłem ostatnio AC Unity na PC w pudełku a okazało się że i tak musiałem grę przypiąć do swojego konta i teraz sprzedać nie mogę... przynajmniej bez oddania też mojego konta...
    3. Konsola jest często rejestrowana na użytkownika. Czy po odkupieniu jej można ją przerejestrować na siebie? Jeśli tak to na jakiej podstawie?

Podpowiecie ? [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Mozesz zastosowac kazdy proffil z dana gra, niezaleznie od tego z jakiego profilu byla pobrana.

Wyslane z xone.

4. cosby

cosby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn ?

Z tego co już wyczytałem to nie mając danych konta usera który przypiął sobie grę i mi ją dał z konsolą - taka gra zniknie na amen po formacie i już jej nie pobiorę.

Bardzo mnie interesuje co z pudełkowymi. Też się przypinają?

5. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Gry pudełkowe możesz odsprzedawać bez problemu. Jedynie gdy masz jakiś dodatek do tej gry pudełkowej jak np zestaw dodatkowych misji lub broni wtedy te dodatki są przypisane do konta. Jeżeli kupisz konsolę to wpierw zakładasz sobie konto. Sprzedaż i wymiana kont wg Microsoftu jest niezgodna z warunkami użytkowania konta. Osobiście mam używanego Xbox one i jestem zadowolony. Wersje cyfrowe gier są przypisywane do konta i żeby je odsprzedać to musisz sprzedać całe konto. Jeżeli zaś chodzi o konsolę to możesz ją zarejestrować na stronie microsoftu-robi się to głownie w celach serwisowych czyli jak no konsola Ci się posypie to zlecasz naprawę zarejestrowanego urządzenia itd.

Wczytywanie...

Poleć forum