1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

VahnDJ - Moj kanał na YT :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DJVahn, Lipiec 30, 2012.

1. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

Link do kanału:VahnDJ

Co nagrywasz: W tle leci gameplay a ja sobie gadam, czy jak to inni mówią - komentuje moje poczynania w trakcie gry, lub też nawijam o sprawach codziennych jak i niecodziennych nie koniecznie związanych z grą. Coś a'la audiovlog. Nie można tego raczej nazwać Let's Playem. Kanał jest całkowicie poświęcony serii Call of Duty. Niekiedy odskocznią od Call of Duty i komentarzy są jakieś edity (montaże) klipów wykonanych prze zemnie. Zdarzą się też jakieś poradniki, lub filmy nie związane w ogóle z tematyką kanału. Po prostu - trzeba zajrzeć, aby przekonać się co mam do zaoferowania :)

Osiągnięcia: Prawie 700 widzów, 2 miejsce w konkursie dość sławnego komentatora "yoshi7901"

Opis: Lubie to co robię. Dbam o kanał jak tylko mogę. Jakość jaką udostępniam widzom jest najlepszą na jaką mogę sobie pozwolić. Tło kanału wykonałem sam, intro także. Jestem samodzielny i nie liczę na pomoce od innych osób. Chce coś osiągnąć, bez żebrania u sławnych osób o lajkowanie filmików, czy jakieś pseudo polecanie. Jeśli jest się dobrym, to ludzie prędzej czy później Cię zauważą. [/align]

Wczytywanie...

Poleć forum