1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Valve: Fajnie byłoby zrobić remake Half-Life

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Marzec 15, 2011.

1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gabe Newell z Valve był gościem audycji Steamcast Ep. 48, w której podjęto temat ewentualnego remake'u pierwszej części kultowego Half-Life. Gabe stwierdził, że pomysł na odświeżenie pierwowzoru brzmi "fajnie", ale z drugiej strony raczej nie zamierza oglądać się za siebie.

Gabe Newell, czyli nie kto inny jak najważniejsza persona w Valve, miał okazję być gościem audycji Steamcast Ep. 48. Szef Valve pozwolił sobie rozmarzyć się nieco w kwestii Half-Life'a pierwszego, stwierdzając wprost, że byłoby fajnie odświeżyć hit sprzed kilkunastu lat.

Prowadzący audycję podchwycił temat i spytał, czy ewentualny remake zawierałaby elementy, które zostały wycięte w 1998 roku, Gabe odparł:

Niedługo potem Gabe ostudził nieco atmosferę, uzupełniając swoją wypowiedź:

Tak więc szanse na ewentualne odświeżenie kultowej strzelaniny z kultowym milczkiem w roli głównej są raczej nikłe. Nawet Erik Johnson, który był drugim gościem audycji, nie bierze takiego pomysłu zbyt poważnie:

Podczas audycji nie zabrakło oczywiście pytań związanych z trzecią częścią Half-Life, na której oficjalną zapowiedź czeka mnóstwo graczy na całym świecie. Zakładam jednak, że domyślacie się, co duet z Valve miał do powiedzenia w tej kwestii.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    gram od czasu do czasu w HLa i jakoś nie mogę wysiedziec przy tej grze dłużej niż pół godziny.

4. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Bo trzeba być fanem żeby móc siedzieć przy tej grze > 1h na raz :) Osobiście ostatnio odpaliłem sobie Half Life 1 i nie mogłem się oderwać, a po spojrzeniu na zegarek okazało się że straciłem 4 h soboty :D

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Half-Life 2 i jego epizody <3, jest mało gier z takim klimatem naprawdę. Czekamy na HL3 !

6. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ja przechodziłem HL razem z dodatkami Opposing Force i Blue Shift ale jednak najczęściej wracałem do HL2 bardziej mnie wciągnęło

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mogliby zrobić remake, ale nie kosztem nowych produkcji :)

8. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fajnie to byłoby zrobić nowego HL...

9. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Pamiętam czasy jak się chodziło do kafejki w kilku kolesi, siadało się do jakże wtedy nowoczesnych komputerów z myszkami kulkowymi i odpalało HL. Obowiązkowo plansza crossfire i polowanie z bazookami :)

Ciekawa byłaby opcja, gdyby odświeżyli HL1 i wpuścili to na XBLA (tak jak kto inny zrobił z Quake Arena Live).

10. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Lepiej niech HL3 robia. Ci co mieli zagrac w oryginalnego Half Life juz to zrobili. Mlodziez tego nie zrozumie hehe

11. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hehe też chciałbym zobaczyć nowy silnik Source który odpali na starych kartach graficznych - ale niestety Valve powiedziało że nie będzie HL'a 3 a jedynie HL 2 Episode 3 :( Ale dobre i to - jak podrasują grafikę ;)

12. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A co z projektem Half-Life Black Mesa??
    Ponoc to ma byc HL 1 na silniku HL2 ale czy bedzie??

13. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na bank nie nie odświeżą jedynki..
    To,ze jeden gosc pogdybał to nic nie znaczy..

Wczytywanie...

Poleć forum