Valve nadal nie lubi PS3 :D

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik

Jakiś czas temu pisałem, że Valve zamierza zatrudnić kilku nowych ludzi by w końcu okiełznać PS3 i przeprosić się z tą maszyną. Wydawałoby się, że wszystko jest na dobrej drodze, ale ostatni wywiad z szefem Valve, Gabe'm Newelle'm rujnuje ten sielski obraz. Kiedy został zapytany przez Geoff'a Kighley'a z GTTV czy firma robi coś by poznać lepiej PS3. Odpowiedź padła taka: "Oh, nie. Nic takiego nie robimy". Czyli status quo zostało zachowane i szkoda jedynie, że gry Valve dalej wydają się być poza zasięgiem PS3, albo odwrotnie.

Źródło:Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Mi się podoba to że Left 4 Dead jest Exclusivem na xa a nie na zabawkę sony :p Valve tak trzymać
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
no a jak :D
JEB** PS3 :D
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
E tam wlasnie tekst: "Oh, nie. Nic takiego nie robimy" śmierdzi mi ironią na kilometr więc to może być swoiste potwierdzenie pracy nad adaptacją gier na PS3. Poza tym hmm ten temat to raczej powinien na PSiso zagościć choć tutaj też paru posiadaczy PS3 pewnie sie znajdzie.

Poza tym wiecie co wam powiem? Jaki by byl najlepszy multiplayer? Gra ludzi z x360 vs graczy na ps3. Takie multi w jednej druzynie gracze z Xbox Live, a w drugiej PS Network. Nie wazne jaka gra, satysfakcja murowana :D.
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
E tam wlasnie tekst: "Oh, nie. Nic takiego nie robimy" śmierdzi mi ironią na kilometr więc to może być swoiste potwierdzenie pracy nad adaptacją gier na PS3. Poza tym hmm ten temat to raczej powinien na PSiso zagościć choć tutaj też paru posiadaczy PS3 pewnie sie znajdzie.

Poza tym wiecie co wam powiem? Jaki by byl najlepszy multiplayer? Gra ludzi z x360 vs graczy na ps3. Takie multi w jednej druzynie gracze z Xbox Live, a w drugiej PS Network. Nie wazne jaka gra, satysfakcja murowana :D.

Widzę, że ponownie się zgadzamy :D Nic dodać, nic ująć. Tylko czekam z nadzieją, ze będzie można tak kiedyś pograć - aż sobie wykupię golda wtedy :D
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie to by było do niczego. Bo zaraz dzieci by się wyklinały że xbox lepszy a drudzy ze ps3. Dajcie spokój mam dośc juz tych fanboyów bo nie wiadomo czy smiac sie czy płakać. Jeżeli dałoby się grać ps3 - xbox 360 to musieliby zniesc oplaty za XBL bo byloby to nie fair. A nie doczkamy sie i tak takiej sytuacji bo M$ chce tylko kasy :p i sie nie zgodzi na takie granie
 

hawkes

Banned
Użytkownik
Ech, ludzie, te wasze wojny konsolowe. Nie życzę źle posiadaczom PS3, nie mam nic do Pctowców, ale wiecie co mnie w tym wszystkim wqrwia? Exclusivy :x . ,,Nasze'' Halo, Gearsy, L4D vs. ,,ich'' MGS, Heavy Rain, GoW. A nie lepiej by było gdyby każdy, bez względu na konsole, mógł zagrać w to wszystko? Mówie to z punktu widzenia prostego gracza, więc tylko proszę nie wyjeżdżać że monopol na konsole jest zły, bo zjawisko exlusivów jest równie po*****olone. A to wszystko to rezultat chciwości zarówno M$ jak i Sony... :(
 

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
Ech, ludzie, te wasze wojny konsolowe. Nie życzę źle posiadaczom PS3, nie mam nic do Pctowców, ale wiecie co mnie w tym wszystkim wqrwia? Exclusivy :x . ,,Nasze'' Halo, Gearsy, L4D vs. ,,ich'' MGS, Heavy Rain, GoW. A nie lepiej by było gdyby każdy, bez względu na konsole, mógł zagrać w to wszystko? Mówie to z punktu widzenia prostego gracza, więc tylko proszę nie wyjeżdżać że monopol na konsole jest zły, bo zjawisko exlusivów jest równie po*****olone. A to wszystko to rezultat chciwości zarówno M$ jak i Sony... :(
Halo i Gearsy jak i Heavy Rain i God of War, to tytuły wydawane przez Sony albo MS, producentów tych konsol. Są to tytuły first party i szanse że dany tytuł się pojawi u konkrecji są znikome :> takie tytuły były, są i będą
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
A nie lepiej by było gdyby każdy, bez względu na konsole, mógł zagrać w to wszystko? Mówie to z punktu widzenia prostego gracza, więc tylko proszę nie wyjeżdżać że monopol na konsole jest zły, bo zjawisko exlusivów jest równie po*****olone. A to wszystko to rezultat chciwości zarówno M$ jak i Sony... :(
Ekskluziwy były są i niekoniecznie będą...ale to właśnie ekskluziwy stanowią o mocy konsoli, tak więc widać że w temacie siedzisz krótko...Pamiętam jak się zastanawiałem czy kupić PS2 dla God of War czy Gamecube dla Zeldy, a nie tak jak teraz co ma lepszą usługę sieciową...czy tam jakiś inny szajs. I tak widać że zjawisko ekskluziwów zaczyna podupadać...FF XIII na X'a :eek: ...gdyby ktoś w czasach PS2 powiedział że kiedykolwiek FF wyjdzie na jakąś inną platformę niż PS to by go wyśmiali wszyscy :]. A już najbardziej śmieszą mnie wypowiedzi typu "je***ć PS", a gdyby rodzice komuś takiemu kupili PS3 to by było "je***ć X'a" :].
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Tak!! Moja ulubiona grupa developerów(Valve) nie lubi konkurencji hłehłe, zresztą po co maja "okiełznywać" ps3, SOURCE nie jest jakimś wymagającm enginem, napewno nie aż tak, by w jakiś znaczący sposób obciążyc pe-es-trójke.
 

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
Tak!! Moja ulubiona grupa developerów(Valve) nie lubi konkurencji hłehłe, zresztą po co maja "okiełznywać" ps3, SOURCE nie jest jakimś wymagającm enginem, napewno nie aż tak, by w jakiś znaczący sposób obciążyc pe-es-trójke.
To nie argument by nie robić gier na PS3 :p po prostu nie chce im się zatrudniać ludzi do programowania na PS3, bo to dodatkowe wydatki. Mogą sobie tylko pozwolić na jedną konsole? Trudno
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Ten koles na zdjeciu to zla postac z L4D ?? <lol>
 

hawkes

Banned
Użytkownik
tak więc widać że w temacie siedzisz krótko...
Zdziwiłbyś się :] . Wiem jak to wszystko działa, wydawanie gier przez Sony i M$ tylko na swoje platformy, po prostu krew mnie zalewa gdy widzę kłótnie między fanboyami oraz w jakie gry nie zagram. Gdyby to wszystko było multiplatformowe, fakt, nie byłoby powodu aby na rynku istniały aż dwie (no dobra, trzy - Wii) konsole, ale do jasnej ch..., chciałby czasami zagrać w MGSa, God of Wara czy inne hity z PS. Pisze jedynie swoją opinie, zanim ktokolwiek zacznie najeżdżać.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom