1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Valve zwalcza piractwo tworząc dobre gry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Shadowriver, Sierpień 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Yey, powrót do tematu piractwa :p

Źródło: Valve zwalcza piractwo tworząc dobre gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    "Doug Lombardi z Valve stwierdził, że najlepszym sposobem na walkę z piractwem i handlem używanymi grami jest tworzenie dobrych gier i ciągłe ich wspieranie."

Straszna hipokryzja. Dla mnie selfowned ze względu na tworzenie Left 4 Dead 2 i zamiar wypuszczenia go po około roku od premiery jedynki. Poigrywanie z fanów i skok na kase imo.

4. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    No w pewnym sensie to dobra myśl

5. tcjc

tcjc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olimp
    Nie podoba mi się wydźwięk tego artukułu; wygląda na to, że ktoś kto kupuje używane gry jest postrzegany prawie jak pirat przez producenta gry. Wiadomo, ze to zmniejsza zyski, ale jest w pełni zgodne z prawem i zdrowym rozsądkiem (kupiłem, zapłaciłem to mogę z tym zrobić co zechcę o ile licencja zakupu nie mówi inaczej). No ale wiadmo, liczą się tylko cyferki na koncie.

6. Leon_S_Kennedy

Leon_S_Kennedy Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a tam gadanie Valve nie raz "zwalczało piractwo" i nic :D

7. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Dyskretnie powiedział, że gry które wychodzą są ujowe brzydko mówiąc. I potwierdzam. Bo przeważnie są za krótkie, mega liniowe, drogie i nie przyciągają na dłuższą metę - przejście gry na np. 2 sposoby i do widzenia.
    A tu porządna gierka zrobiona, wychodzą dodatki, można grać przez neta, miód malina :)
    Mnie osobiście podoba się fallout i w tym stylu - poza głównym wątkiem (który i tak można rozwiązać na co najmniej 2 sposoby) nie jest liniowa, istnieje masa zadań pobocznych które robimy albo nie, wykonujemy jako dobrzy, źli, mordujemy wszystko co się rusza - w fallouta mogę grać godzinami...
    Osobiście chciał bym więcej takich gier :)
    A akurat Valve kojarzy się z solidnymi produkcjami, podobnie jak Blizzard. Mniej ale lepiej.

8. Shadowriver

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Producenci wiedzą że to zgodne z prawem i że nic nie mogą zrobić, ale w ekonomicznie jest to taka sama strata zysków co piraci. W tym przypadku słowo "walka" znaczy "zachęcać ludzi do kupowania nówek niż używek" ;]

Jak ty byś męczył się nad jakimś projektem parę dobrych lat i potem chciał byś to sprzedawać, to też byś pod nosem klną na tych co kupują twój produkt z drugiej ręki ;]

9. coldveins

coldveins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Akurat do Valve nie można się przyczepić bo nie wydają często ale zawsze gry robią z zaangażowaniem i są gwarancją najwyższej jakości, sam Orange Box jest jedną z najlepszych inwestycji jakich można dokonać IMO, dostajesz 5 gier na jednej płycie, wszystkie świetne. I o to właśnie chodziło w tej wypowiedzi i się z nią zgadzam. Też inwestuję w to co uważam za najwyższej klasy.

10. Shadowriver

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do tego po takiej cenie że aż wstyd nie kupić (oczywiście mówimy tu o PC) :p sam się zastanawiam nad kupnem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum