1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Van Helsing Xbox One - Główne Menu

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Krakoos, Grudzień 3, 2015.

1. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Mam tę gre z Golda, ale utknąłem na głównym ekranie. Mam wybrac bohatera, ale on się nie wyświetla na ekranie. Moge wcisnąć Y żeby stworzyć, tam mam tylko jednego do wyboru, bo reszta w DLC, no to wybieram, wracam i nadal nic. Wciskam A, żeby poszło dalej i nic.
    Gra ktoś w to?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    789
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    odinstaluj i jeszcze raz pobierz

4. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trzeba dac nowa postac, ja tez sie nie moglem ogarnac ale w koncu cos poklikalem i wystartowalem gre

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    No faktycznie, udało się, dzięki. Nie spotkałem się z czymś takim nigdy. Trzeba wcisnąć Y stworzyć nowa postać i na końcu, zamiast A (mimo, że tym przyciskiem zatwierdzamy), trzeba wcisnąć znowu Y w celu utworzenia.

Wczytywanie...

Poleć forum