Van Helsing Xbox One - problem z misją

dragen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hejka, jestem na początku, i mam poszukać barona, jest w lesie, ale w lesie wytłukłem wszystko co było możliwe i nie znalazłem nic. miałem ducha ze sobą, plątał się za mną, powinien przy szubienicy zmienić postać, ale nie wiem czemu zniknął, i nie wiem co teraz zrobić? gra stoi bo nie mam znalezionego tego barona.. pomoże ktoś kto grał jak to przejść? czy będę musiał od początku przechodzić? oby nie :|
 

warone

Banned
Użytkownik
Nie będzie to ten watek z wilkołakiem po lewej stronie mapy ? Co wchodzi się do jaskini. Ewentualnie tez po lewej u dołu masz grupę ludzi przy ognisko bodajże podejdź pogadaj . Duch wraca na szubienice i gadasz z nim i koniec
 

dragen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ducha już znalazłem, ale potem były 2 opcje do wyboru, wiem że miałem znaleźć miejsce w którym stał się duchem, teraz ducha nie mam, las jest czysty, w studni też jest czysto, na mapie jest kółko gdzie baron może być, jest taki rozwalony wóz, konie leżą itd, ale nic się nie dzieje.. dziwne, gra się z bugowała? musi być jakieś rozwiązanie.

Ci ludzie to cyganie, ale od nich była misja, teraz jest tak gość co zeruje punkty dośw, reput itd.
 

dragen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie będzie to ten watek z wilkołakiem po lewej stronie mapy ? Co wchodzi się do jaskini. Ewentualnie tez po lewej u dołu masz grupę ludzi przy ognisko bodajże podejdź pogadaj . Duch wraca na szubienice i gadasz z nim i koniec
Up. Nikt nie pomoże? Tyle nazbierałem wszystkiego że jak mam 2 raz grać to mnie skręca. Szkoda tytułu.. Gra jest fajna.. Ale żeby taki bug się trafił? Całą krainę przeszedłem 2 razy i nic... Misję z duchem mam zakończoną, czyli wszytko ok. A dalej nie mogę odnaleźć jednej postaci w lesie. Na filmikach z YT postać z tym duchem podchodzi do szubienicy i temat rozwiązany. Lecz ja tego ducha w inny sposób uratowałem. Były 2 opcje do wyboru. Wydaje się za fabuła powinna pójść dalej. Ale jestem zablokowany bo nie mogę odnaleźć postaci. Ciekawe jakby ktoś się ze mną podłączył online to był by coop z wątkiem głównym?
Ducha już znalazłem, ale potem były 2 opcje do wyboru, wiem że miałem znaleźć miejsce w którym stał się duchem, teraz ducha nie mam, las jest czysty, w studni też jest czysto, na mapie jest kółko gdzie baron może być, jest taki rozwalony wóz, konie leżą itd, ale nic się nie dzieje.. dziwne, gra się z bugowała? musi być jakieś rozwiązanie.

Ci ludzie to cyganie, ale od nich była misja, teraz jest tak gość co zeruje punkty dośw, reput itd.
 

Do góry Bottom