1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Van Helsing

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez dragen, Lipiec 9, 2016.

1. dragen

dragen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hejka. Mam problem z tą grą. Nie wiem czy się zawiesiła? Jestem na etapie szukania sołtysa. Na mapie gdzie leżą gwardzisci koło wozu. Nie da się nic zrobić. Na filmikach z YT gość podchodzi do leżącego wilkołaka i aktywuje się zadanie znajdź leże wilkołakow. Ale niestety tak się nie dzieje. Na mapie świeci się że coś tam jest do zrobienia ale niestety nic z tego. Jest to możliwe że gra może się tak zbugować ?

Wczytywanie...

Poleć forum