1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

VANQUISH - Pierwsza ocena.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kondziu360, Październik 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Konsolowisko.pl
    Wronish

2. Lotnik421 Xbox One

3. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    F1 też dawali oceny po 90% a wyszło gó..o

4. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    93%... Widocznie aby zostać redaktorem w takiej gazecie, wystarczy skończyć bezsensowne dziennikarstwo (zaocznie), i posiadać w domu magiczną kule.... albo gadająca małpę która potrafi rzucać padem. Bo jak dla mnie, takie oceny to może 8-latek wystawić.

5. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie rozumiem o co ci chodzi :) O to że skalę ocen w % wystawiają?

6. Alex789

Alex789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi mu o to, że 93% to gra prawie jak arcydzieło. Pograłem w demko z 15 min, wyłączyłem i jakoś nie zachęciła mnie do zakupu. Ot kolejna strzelanka jak np. Lost Planet, fajne ale nie powala. A zapowiadany był jako pogromca GOW 3, Killzone 3 i Crysis 2 :)

7. adiedinburgh

adiedinburgh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Edynburg
    Szpaner 94 jak zwykle nastawiony mega pozytywnie, ale cóż się dziwić, to ten 'cielęcy" wiek... Otóż nie trzeba kończyć dziennikarstwa,żeby pisać do branżowych magazynów, a ocena jest jak najbardziej subiektywna. Bierz poprawkę na to, że Brytyjczycy często dają oceny na wyrost, choć z drugiej strony to mnie cieszy, bo akurat na tę produkcję ostrze sobie zęby.

8. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Po prostu gościu jest fanem takich gier, a że gra prezentuje się na prawdę ciekawie, to ocena jest jaka jest :) Osobiście nie przepadam za naparzaniem do robotów itp. jednak ta gra ma coś w sobie, co mogło by mnie skusić żeby pograć w nią dłużej :)

9. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Gra wygląda mega ciekawie, jednak gameplay na gry-online.pl mnie lekko odstrasza: rozgrywka jest chaotyczna i za szybka.

10. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chodzi o to, że gry zazwyczaj recenzuje gość który lubi w dany gatunek grać.... i tak typek grający całe życie w WoW'a nigdy by nie zrecenzował MW 2, i w druga stronę.

Idąc dalej... oceny na poziomie 93%+ zazwyczaj dostają gry pokroju... StarCraft II, lub Assassins Creed II. I weź tu porównaj takie gry :>.
    Wg. mnie 90% to za dużo dla takie gry... Wiadomo, pełna wersja itd... ale w StarCrafta II ludzie będą grac przez następne 10 lat, a Vanish.... Vanquish.... wszyscy zapomną gdy tylko w przeciagu nastepnych 2 lat wyjdzie z 10 IDENTYCZNYCH gier.
    BTW. Albo się ocenia w/w "głębokie piękno" gry, albo to jak dobrze się przy niej bawiłeś.

11. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Szpaner94, ty chyba nie rozumeisz że recenzje są SU BIE KTYW NE !. Mógł nawet dać 100% a SC2 0% jak by chciał !. To jest sprawa recenzenta !. Może on akurat jest fanem gier azjatyckich, szybkiej rozwałki itp. Zrozum że ocen gier się nie PORÓWNUJE, a już napewno nie w innych klasach(tzn ocena SC2 z oceną MW2). To tak jakbyś porównywał ocene pralki(2) i ocene kanapki z szynką(5). Czy to oznacza że chcąc kupić coś co będzie nam słuzyć i pomagać lepiej kupić kanapke z szynką?

Co do samej gry - dla mnie 4/5. Podobna do Lost Planet 2, która dała mi ogroomnie frajdy.

12. evk

evk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja nie rozumiem jak niektórzy tutaj oceniają już grę która jeszcze nie wyszła, a wystawianie oceny grze po zagraniu w demo ... bez komentarza

13. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Ale mnie się gra podoba po tym co widziałem w demie, tylko denerwują mnie takie recenzje miesiąc przed premierą, wiadome przecież że posmarowane kasą są takie testy...

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A nie wpadłeś na pomysł że gra jest już ukonczona, tylko oczekuje na dobry czas rynkowy?

15. tosh92

tosh92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale trzeba przyznać ze gra jest dobra mi np. brakowało w niektórych grach właśnie takiej dynamiki, lecz są na pewno lepsze gry. I tak każdy ma swój gust więc wielu patrzy inaczej na gry.

16. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Beznadzejna ta gra, i toto niby porównywali do gears of war lub crysisa ?
    No comment...

17. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    @Szpaner64

Taaa, jak dla mnie SCII to gra n 2/10... Nienawidzę RTS-ów i co?

Vanquish - Jakieś 6+ lub 7 / 10.
    Jak dla mnie Alan Wake to gra na 10/10, a jakie średnia chyba sam widzisz...

18. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi osobiście gra bardzo się spodobała, nienawidzę realistycznych gier, im szybsze tym lepsze, ale muszą być przy okazji w miarę skillowe. Zobaczymy jak najwyższy poziom w tej grze. Uważam, że nie ma sensu porównywać tej gry do GOW1,2 lub Crysis. Bezsens. To tak jakby porównywać God of War i np DMC. Niby ten sam typ - slasher, ale zupełnie inny klimat. Tak samo jest w tym przypadku. Ludzie mnie wyśmiewali, że gram np. w Bayonette, moim zdaniem znacznie zabawniejsza i ciekawsza niż nudny i wolny God of War 3 (ZIEW, NUDY). Gusta i guściki, pamiętajcie. Poza tym, jak możecie stękać, że np AC2 dostało 90% i to też? 2 ZUPEŁNIE RÓŻNE gry, nie do porównania. Możliwe, że ta gra naprawdę zasługuje na 90%, nie graliście w pełną wersję, a że komuś tam się nie podoba to inna sprawa, jak połowa tego forum ubóstwia MW2 (MEGA REALISTYCZNY BADZIEWIO-ZIEW, moim zdaniem oczywiście:). Bardziej ludzie tutaj lubią realistyczne gry, dla mnie im bardziej niewiarygodna i przesadzona, tym lepsza.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum