1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Vanquish - Velocity Attack demo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Sierpień 31, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Osoby posiadające złote konta zarejestrowane na Stany Zjednoczone mogą już pobrać z Xbox Live zapowiadaną wersję demonstracyjną gry Vanquish. Pozostali muszą poczekać do jutra. Demko zawiera jeden z początkowych etapów, rozgrywający się w dokach kosmicznej kolonii Providence. Fabuła gry kręci się właśnie wokół tej stacji, której głównym zadaniem jest zbieranie energii słonecznej, przetwarzanie jej i przekazywanie na Ziemię. Terroryści przejęli nad nią kontrolę i zamienili ją w śmiercionośną broń. Ich pierwszym celem było San Francisco. Teraz grożą, że zniszczą Nowy Jork. Premiera 22 października bieżącego roku.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Zassyssam :D Po gameplayu z gamescom zapowiada się ciekawie

4. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety ja mieszkam w ambasadzie w Londynie i muszę poczekać do jutra, gierka zapowiada się bardzo dobrze. :)

5. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Po tym co zobaczyłem na trailerach i gejplejach szykuje się marna kopia Gearsów. Jednak w demo na pewno zagram aby dokładniej ocenić czy gra warta jest jakiejkolwiek uwagi.

6. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Czekam z niecierpliwością na relację jak prezentuje się ta gierka. Może być całkiem dobra.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ludzie ! Ściągajcie to demko i grajcie! Ta gra jest wspaniała, i jest dla każdego, dla prawdziwego faceta, dla hardcorowca, dla tych co lubią zręczność, i strzelanki, a także super grafikę i efekty! Gra jest wypełniona po brzegi akcją, wszędzie wybuchy, pociski, lasery, walki, rozpierduchy itd. Główny bohater ma wprost EPICKI skafander, który jest wspaniale funkcjonalny. Gra wcale nie jest kopią gearsów, oczywiście ktoś kto po filmikach to widział to może tak sądzić, ale jak zaczniesz grać to zapominasz co to są Gearsy, bardziej mi ta gra przypomina klimaty halo, i jest naprawdę świetna. Są walki z bossami, które nie są wcale łatwe, wymagają dużej zręczności od gracza, i taktyki pokonania go, a QTE tak efektownych i epickich, jeszcze w życiu nie widziałem, naprawdę, to co główny bohater robi w tym skafandrze jest przekozackie. Widać w grze japoński pazur, ale ten rodzaj pazura spodoba się każdemu! Naprawdę, ściągnijcie to demko 460mb i sami zobaczcie! Jest przekozackie!

8. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prawdę rzeczesz MrDraiger. Gra zapowiada sie wyśmienicie. Ogromny sajgon.Popiół z papierosa spadł mi na klatę jak gralem,a to już o czymś świadczy ;)

9. DaWei

DaWei Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poland
    Ja nie mogę znaleźć tego dema a mam GOLD'a ;(

10. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odpuszczę sobie na razie nowe Halo tylko po to aby zagrać w demko... Mam nadzieje że nie pożałuje ;).

11. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Hmmmm, może jetem ślepy ? ale gdzie to Demo ?

12. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Zaraz zasysam ;] gierka może być ciekawa, ale trzeba się przekonać ;p

EDIT: Nie wiem o co kaman, ale gdy chcę "kliknąć" na demo Vanquish to zamiast opcji "Uzyskaj wersję demo" wyskakuje mi "Niestety ten element jest już niedostępny"...

wtf?!

13. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    MrDraiger - Wręcz spadłem z krzesła, jak przeczytałem Twój post. Nie wiem czy sobie jaja robisz, czy Ty tak serio. Przeszedłem Vanquish na PS3 przed chwilą. Super grafika? Jeśli poziom PS2 to dla Ciebie super, to współczuję. Wzrok mam świetny, telewizor bardzo dobry, gra bije po oczach brzydotą no chyba, że mamy różne gusta. Funkcjonalny skafander chyba widziałeś na filmiku. Owy skafander nie robi nic prócz podrzucania gościa w górę, robienia uników i chłodzenia. QTE epickie? Muhahaha jeśli dla Ciebie kręcenie analogiem jest epickie to nie mam pytań. Ode mnie krótko: CRAP. Bez względu jak będzie ta gra grywalna, grafika jest obrazą dla moich oczu. Nie polecam.

14. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To jeszcze zmień konsole i będziesz naprawdę fajny.

D4Ru73K
    "Jak nie masz co ciekawego powiedzieć, to daruj sobie wysyłanie posta. Jeśli natomiast jesteś otwarty na konstruktywną dyskusję, zapraszam."

Mowa jest o demie na Xa,a ty wywalasz sie z PS i drwisz z kolesia ze mu sie gra bardzo podoba.

15. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Jak nie masz co ciekawego powiedzieć, to daruj sobie wysyłanie posta. Jeśli natomiast jesteś otwarty na konstruktywną dyskusję, zapraszam.

16. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Konstruktywna dyskusja to nie jest krytykowanie i obrażanie innych :)

17. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
  18. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    No nie ma a z chęcią bym zobaczył jak to wygląda

19. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Demo kopie dupska ! Zgadzam się z MrDraiger w 100%.
    D4Ru73K może ty na swoim pleju masz grafikę jak na ps2, współczuję, zażalenia do Sony, że zrobiło dziwny sprzęt, na który się źle programuje. :]
    Ja chwilę po demku, w które grałem w HD uruchomiłem Blacka na pierwszym xboksie i jakoś widzę kolosalną różnicę w grafice. A Black to dla przypomnienia jedna z najładniejszych i najbardziej efektownych gier poprzedniej generacji, wyglądająca ładniej na xboksie niż na ps2. ;)

20. adiedinburgh

adiedinburgh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Edynburg
    Nie wiem jak Was, ale mnie wypowiedzi tego kretyna już zaczynają ********, proponuję ci, żebyś się zamknął internetowy napinaczu

21. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    No niezłe wrażenie robi demo, ładnie zrobione, D4Ru73K chyba ten twój BARDZO DOBRY telewizor nie jest taki dobry(ciekawe jakiej firmy...), albo po prostu konsola ps3 jest słaba i gry są wybrakowane, co już pare razy miało miejsce. Grę na pewno kupię bo ładnie kopie pada .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum