1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Vanquish

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BioPower, Styczeń 21, 2011.

1. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    siema jak ktos gral w to gowno to niech mi powie jak przejsc 1 robota w 1akcie
    probuje go rozj... juz ze 2 godziny na najlatwiejszym poziomie i za hu.... sie nieda to jest niemozliwe koles strzela jakims pradem nieda sie przed tym nigdzie schowac a jak trafi (a na 100% trafi ) to padam i od nowa to samo do tego kolesia dochodzi sie w 5min i nimoge go zaje....

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Gdy ten robot używał tego prądu to ja używałem tego poślizgu i uciekałem jak najdalej z tamtego miejsca gdzie stałem

4. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    ty stary jak on tym wali to ja padam nawet nie zdaze właczyc tego poslizgu to jest jakies poje.... chowam za za zaporą a on mnie tym rozpi....

5. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
  6. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Po1. To nie mow, ze ta gra to gówno bo gra byla bardzo fajna i czekam na drugą czesc .

Po2. Najlepiej uniknąc tego uzywajac poslizgu.

7. kossity1

kossity1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no mi zajeło przejscie go z 40 minut :p tzn ze gierca jest git jak cos trza przechodzic duzo czasu :)

Wczytywanie...

Poleć forum