1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Verbatim DVD+R DL : 2,4x vs 8x

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tasi0r, Październik 19, 2008.

1. tasi0r

tasi0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie, zastanawiam się czy istnieje jakaś różnica pomiędzy Verbatimem 2,4x a Verbatimem 8x...? W sumie zawsze nagrywam ImgBurn'em z prędkością 2,4x. Ale chodzi mi o jakość tych dwóch płyt tzn. czy np. 8x jest lepszej jakości niż 2,4x albo odwrotnie... Dostrzegł ktoś jakieś różnice między tymi nośnikami?

Mi osobiście wydaje się, że Verbatim DVD+R DL 8x jest lepszy od Verbatim DVD+R DL 2,4x. Mam wrażenie że na płytach 8x które były nagrane tak jak napisalem wyżej czyli ImgBurn'em z 2,4x prędkość loadingu/wczytywania jest lepsza niż na plytach o prędkości 2,4x. Może to tylko moja wyobraźnia, ale takie mam spostrzeżenia i dlatego zwracam się do was o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Odp: Verbatim DVD+R DL : 2,4x vs 8x

mnie sie wydaje ze nie ma roznicy, ale jak pisales moze byc tam cos z odczytem

4. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów

Raczej różnią się tylko prędkością nagrywania... jeśli ktoś chce szybciej to ma szybciej na 8x.

Zresztą jak ja nagrywam na ImgBurn płytkę Verbatim 2,4x i mam ustawioną prędkość domyślną dla nośnika to nagrywa mi z prędkością 3x .... :p

5. PUMBA-20

PUMBA-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja jak nagrywam na verbatim 2.4x to nagrywa z taka predkoscia, a jak na verbatim 8x to nawet jak ustawie w clone cd zeby nagrywalo z predkoscia 2.4x to nagrywa z predkoscia 4x, wiec taka roznica, ale co najwazniejsze gry i na tych i na tych smigaja pieknie i cicho:) peace!

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Nie nagrywa ci z szybkością x2,4, gdyż nagrywarka nie posiada takiej szybkości dla tej płyty w strategii zapisu. Verbatimy działają świetnie z x4 więc nie wiem po co nagrywacie x2,4 ;D

Wczytywanie...

Poleć forum