1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Verbatim DVD+R DL i 8,1GB??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maraii, Styczeń 10, 2012.

1. Maraii

Maraii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem.
    Ostatnio zamówiłem cake'a z allegro VERBATIM DVD+R DL 8,5GB 10szt wysyłka gratis (2017869574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Płytki mi przyszły do domu, wrzucam w nagrywarke... "Rozmiar płyty jest za mały do danego obrazu"
    Patrze? Obraz płyty z 8,2GB (w sumie, to kazda z 4 gier jakie mialem na hdd), a czysta płyta ma 8,1GB. Każda następna - to samo. Dla pewności sprawdzam stare płyty, które kupowałem pol roku temu - tez Verbatimki - mają po 8,5GB, tylko z tymi nowo kupionymi coś nie tak.
    No nic, shit happens, zamawiam nastepnego cake'a, tylko tym razem od kogoś innego.
    10 VERBATIM DVD+R DL 8.5GB printable WYSYŁKA=0,00 (2025160086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    no kurcze, to samo.
    Verbatim oszczędza na megabajtach, czy jak?
    czy to moja nagrywarka jest sypnięta?
    da sie coś jeszcze zrobic z tymi płytami? ew ma ktoś jakieś pomysły.

Wczytywanie...

Poleć forum