1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Verbatim lekkie ryski na obrzeżach, oryginał jak spod sztancy w fabryce

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez woj1977, Luty 4, 2009.

1. woj1977

woj1977 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałem się spytać, o dość dziwną sprawę, dotyczącą nowego xboxa. Mam dwie płytki. Jedna oryginalna Sega Superstar Tennis, druga - kopia zapasowa tejże gry. Gdy gram na oryginale, płytka czysta jak łza, żadnej ryski. Gdy gram na kopii - pojawiły się widoczne pod światło drobne ryski, dwie czy trzy na nagranym obszarze i jedna większa na zewnętrznej stronie tam gdzie laser w nagrywarce zostawił wolny obszar. Na oryginale grałem około trzech godzin i nie ma nic. Na kopii tyle samo czasu i ryski są. Czy to płyta Verbatim jest niewyważona? A może jest nieco grubsza od oryginalnej (porównywałem grubość i Verbatimka rzeczywiście jakby coś grubsza ale to może moja sugestia). Na gwarę oddawać nie chcę, bo wsadzałem też do sprawdzenia płytkę Arcade i chodzi jak złoto. Także mam potwierdzenie, że oryginały są nietknięte. O co kaman? :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak chcesz oddawać na gwarę jeśli piszesz że wsadzałeś kopię to wnioskuję że masz przerobionego X-a więc jeśli chodzi o gwarancję MS już jej nie masz, no chyba że u sprzedawcy.

Wczytywanie...

Poleć forum