1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Verbatim x8 jak nagrać

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tracer10, Grudzień 9, 2009.

1. tracer10

tracer10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica/Ballina
    Witam mam płyty Verbatim x8 nie wiem z jaką prędkościom mam nagrać czy x2,4 czy x4

2. Lotnik421 Xbox One

3. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Najlepiej 2.4x kiedyś nagrywałem z prędkością 4x i szumiał napęd i nieraz przy zgrywaniu gry na twardy xa wyskakiwało żeby przeczyścić płytę i nie dało się jej zgrać ale od kąd nagrywam 2.4x to nie ma żadnych problemów i po przeczytaniu wielu postów innych użytkowników jestem pewny że prędkość 2.4x jest lepsza. Jak pomogłem kliknij "dziękuję"

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    czy mniejsza predkość nagrywania tym lepiej, nagraj z prędkością x2.4

5. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    To zależy od nagrywarki, jeżeli masz starą to nagra ci się z prędkościa 2.4x, jeżeli masz nowszy to byle jaką dasz prędkość poniżej 4x i tak nagra się z prędkościa 4x.

6. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Boze ten mit 2,4 mnie dobija .Nie ma że wolno lepiej jak macie gówniane palniki to jeszcze sie zgodze.Przy dobrej nagrywarce (jakikolwiek pionek) minimum to 4 a i 8 pojda na konsoli.

7. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Nie ma lepiej czy gorzej. Tylko, że przy większych prędkościach jest bardzo mała, ale szansa na to, że coś się źle nagra.

Wczytywanie...

Poleć forum