1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Vervatim x8

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez DeathAngel, Lipiec 2, 2010.

1. DeathAngel

DeathAngel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Gdy nagrywalem gre na pltcie Verbatima (DL 8x), wyskoczyl na samym poczatku blad : L0 data zone capacity. Co sie stalo? To wina nagrywarki (za slaba?)? Slyszalem, zeby sprobowac z 2,4x, ale nigdzie ich nie moge znalezc. Czy na innej nagrywarce moze sie udac?
    Pozdrawiam, DeathAngel

2. Lotnik421 Xbox One

3. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    nie wiem czy cie dobrze zrozumiałem ale niema verbatim dl 2,4x. Ja sam nagrywam na verbatim dl 8x i gry bardzo dobrze działają lecz z prędkością 2,4x. I moje pytanie czy nagrywałeś z pliku .dvd czy .iso (bo trzeba wybrać .dvd )

4. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    czlowieku tutaj chodzi o predkosc nagrywania. nie o rodzaj plyty czy cyferrki jaka bedzie napisana na plycie tylko w ustawieniach nagrywania - predkosci. nagraj w 2.4x. druga sprawa to prawdopodobnie bledy albo kiepski laser masz juz w nagrywarce. sprubuj z druga plytka a jak bedzie to samo to sprawdz na drugiej nagrywarce - u kolegi lub rodzenstwa. jesli tam bedzie ok tzn ze masz nagrywarke do wymiany. pozdro

5. DeathAngel

DeathAngel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra, juz u kumpla nagralem. Moja nagrywarka nie obsluguje 2.4 w takim razie (tylko 4, 6 i 8x)

Poleć forum