1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Vevo

Temat na forum 'Aplikacje' rozpoczęty przez maly7, Styczeń 29, 2015.

1. maly7

maly7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hejka.
    Używałem dość sporo aplikacji Vevo na XO, miałem w nim kilka PlayList ale 3 dni temu zniknęły i nie mam w ogóle możliwości przejścia do zakładki moich list odtwarzania.

Wchodząc na swój profil vevo poprzez przeglądarkę playlisty są... wygląda to tak, jakby aplikacja przestała widzieć mnie jako zalogowanego użytkownika. Dodam, że w prawym górnym rogu aplikacji jest znaczek sugerujący iż jestem zalogowany.

Miał ktoś może podobny problem?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    c709d458-d484-4498-84de-2691d3889301.png

W VEVO możesz obejrzeć ponad 100 000 wideo ponad 21 000 twórców. Dzięki temu jest to jedna z najpopularniejszych platform teledysków i rozrywki w najlepszej jakości.

4. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    może połącz ponownie aplikacje z kontem?

5. maly7

maly7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    To był jakis błąd po stronie aplikacji. Dzisiaj wszystko wróciło do normy.

Na chwilę obecna nie da się ponownie powiązać aplikacji z danym kontem-przynajmniej nie dało się tego zrobić wczoraj.

Aplikacja nie ma opcji zmiany konta gdy zostanie już raz to wykonane-po pierwszym uruchomieniu. Ponowna instalacja nic nie daje gdyż występuje błąd podczas generowania kodu.

Autorzy maja jeszcze nad czym pracować.

Poleć forum