Vevo

maly7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hejka.
Używałem dość sporo aplikacji Vevo na XO, miałem w nim kilka PlayList ale 3 dni temu zniknęły i nie mam w ogóle możliwości przejścia do zakładki moich list odtwarzania.

Wchodząc na swój profil vevo poprzez przeglądarkę playlisty są... wygląda to tak, jakby aplikacja przestała widzieć mnie jako zalogowanego użytkownika. Dodam, że w prawym górnym rogu aplikacji jest znaczek sugerujący iż jestem zalogowany.

Miał ktoś może podobny problem?

Pozdrawiam
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
c709d458-d484-4498-84de-2691d3889301.png


W VEVO możesz obejrzeć ponad 100 000 wideo ponad 21 000 twórców. Dzięki temu jest to jedna z najpopularniejszych platform teledysków i rozrywki w najlepszej jakości.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Hejka.
Używałem dość sporo aplikacji Vevo na XO, miałem w nim kilka PlayList ale 3 dni temu zniknęły i nie mam w ogóle możliwości przejścia do zakładki moich list odtwarzania.

Wchodząc na swój profil vevo poprzez przeglądarkę playlisty są... wygląda to tak, jakby aplikacja przestała widzieć mnie jako zalogowanego użytkownika. Dodam, że w prawym górnym rogu aplikacji jest znaczek sugerujący iż jestem zalogowany.

Miał ktoś może podobny problem?

Pozdrawiam
może połącz ponownie aplikacje z kontem?
 

maly7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
To był jakis błąd po stronie aplikacji. Dzisiaj wszystko wróciło do normy.

Na chwilę obecna nie da się ponownie powiązać aplikacji z danym kontem-przynajmniej nie dało się tego zrobić wczoraj.

Aplikacja nie ma opcji zmiany konta gdy zostanie już raz to wykonane-po pierwszym uruchomieniu. Ponowna instalacja nic nie daje gdyż występuje błąd podczas generowania kodu.

Autorzy maja jeszcze nad czym pracować.
 

Do góry Bottom