1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

VGA 2011: Metal Gear Rising - brutalny Raiden w akcji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Shinoku, Grudzień 11, 2011.

1. Shinoku

Shinoku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Konami ostatnio kompletnie nie poruszało tematu METAL GEAR RISING. Na tegorocznej edycji Video Game Awards sam Hideo Kojima wyszedł na scenę i w końcu zaprezentował najnowszy zwiastun gry, w którym zobaczyć można także fragmenty gameplayu. Jak dla mnie miazga! Raiden po raz kolejny udowadnia, że nie jest już lalusiowatym blondasem. To morderczy cyborg, który w cholernie efektowny i brutalny sposób rozprawia się ze swoimi przeciwnikami. Gra będzie bardzo szybka i jeszcze bardziej krwawa. Od tej pory z niecierpliwością czekam na premierę. Snake może poczekać...
    [video]http://www.gametrailers.com/video/vga-2011-metal-gear/724548[/video]

from http://konsolowisko.pl/news/24239

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ciekawy jestem czy będzie możliwość używania kinekta bo na jakiś tam pierwszych okładkach widziałem ale pewnie fejk jakiś.

4. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak dla mnie to za bardzo podobne do devil may cry...

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk

5. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    było ..2 razem jak coś wrzucasz popatrz na forum 2 razy czy to już jest...

Wczytywanie...

Poleć forum