VGA 2011: Transformers: Fall of Cybertron, VGA 2011: The Amazing Spider-Man zwiastuny

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Shinoku

Użytkownik
Użytkownik
Już nie wiem jak długo czekam na jakąś dobrą grę ze Spider-Manem w roli głównej. Ostatnia warta uwagi pojawiła się chyba jeszcze na stareńkiego PSXa... Niedawno zapowiedziany THE AMAZING SPIDER-MAN również nie zwiastuje niczego wybitnego. Ot, zwykły dodatek do zbliżającej się wielkimi krokami premiery filmu o tym samym tytule. Poniżej możesz obejrzeć zwiastun, w którym Człowiek-Pająk tłucze się z wielkim robotem. Szału nie ma, ale obejrzeć nie zaszkodzi. Może Tobie Czytelniku się spodoba, ja wciąż czekam na grę pokroju BATMAN: ARKHAM CITY, tyle, że z "pajączkiem" w roli głównej.
The Amazing Spider-Man Video Game, VGA 2011: Exclusive Debut Trailer HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
from http://konsolowisko.pl/news/24241


TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON
Michael Bay przy okazji premiery swojego filmu "Transformers: Dark of the Moon" obiecywał, że pokaże wielkie maszyny w bardziej ludzki sposób i nie skupi się wyłącznie na akcji, ale także na ich emocjach. Niestety trochę mu to nie wyszło, a sam film był co najmniej średni i nastawiony na głupkowaty humor, przeplatany z przesadnym patetyzmem. Po obejrzeniu zwiastuna TRANSFORMERS: FALL OF CYBERTRON pokazanego na Video Game Awards 2011, zaczynam wierzyć, że w końcu ktoś przedstawi tytułowe roboty w należyty sposób - cierpiące, myślące i walczące o przetrwanie. Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego trailera (utwór zespołu Puscifer robi swoje), jeśli gra będzie reprezentować podobny poziom, to byłoby świetnie. Zapraszam do oglądania.
Transformers: Fall Of Cybertron Video Game, VGA 2011: Exclusive Debut Trailer HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

from http://konsolowisko.pl/news/24242
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
A już sie cieszyłem że wreszcie po tylu marnych częściach wyjdzie jakiś fajny Spider-Man. Zapowiadało się fajnie, ale po tym trailerze się zniesmaczyłem... Znów jakieś pieprzone roboty, kombinacje, ****rele. I po co to?
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po tym trailerze transformerów mam takie uczucie " więcej więcej" muzyka wprowadza klimat dosyć pesymistyczny jak i grafika co daje idealny obraz wojny maszyn. Czyżby wrócił motyw z transformers armada z tymi minibotami(?) gdyż ten przywódca deceptów jak mniemam megatron "dostaje" nowe ręce składające się z innych botów.
Nie moge się doczekać.

Co do spidermana to kolejna nieudana próba wykrzesania czegoś z marvela. Smutne jest, że DC ma dużo słabsze uniwersum, a taką potęgę jak batman udało się stworzyć. Z marvela póki co chyba względnie znośny był tylko wolverine.

EDIT:
Może ktoś podać dokładny tytuł nuty?
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
@prz3mo The Humbling River

:D Puscifer - The Humbling River - YouTube
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Niestety wg. mnie dopóki Activision będzie miało w swoich łapskach Spider-Mana, to nic dobrego o Człowieku-Pająku nie wyjdzie. Nie wiem jak oni to robią, ale wydaje mi sie że kiedyś w gry wkładali więcej 'serca' (?)
 

ChuckTesta

Użytkownik
Użytkownik
Jak się patrze na ten trailer Transformers to mi sie śmiać chce, dlaczego oni nie wyglądają tak jak w filmie ?
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
@ChuckTesta
Zauważ, że decepty i autoboty wyglądały inaczej na cybertronie i inaczej na ziemi.
To co widzieliśmy na filmie było powłoką która przybrali żeby kamuflować się w otoczeniu czego nie musieli robić i nie robili na cybertronie.
Ogarnij pierwszą część gdzie pokazane zostało lądowanie Optimusa i reszty. Były to tylko humanoidalne szkielety mniej więcej jak na filmie.
Nie wiem czy gry na podstawie filmów oraz te niezwiązane z nimi robi jedne studio ale widać różnice i te ziemskie są całkowicie inne.

Swoją drogą jak wyobrażaszsobie Camaro czy ciężarówkę na cybertronie?
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
I dobrze ze nie wygladaja jak u Baya, klasyczny wyglad jest lepszy jak dla mnie. Fajnie bedzie pobiegac Grimlockiem :D
 

SoulshadePL

Użytkownik
Użytkownik
Po obejrzeniu tych Transformerów wzięła mnie wielka chcica na ten tytuł. Nieźle się zapowiada, dobrze że nie wygląda to na żadną filmówkę i bardzo bym chciał żeby to nie było takie dziadostwo jak Transformers 2 bo w ogóle nie wciągnęło mnie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ciemność widzę zdecydowanie dla Transformers. Oby tylko Spider man jakoś wziął zakręt i chociaż okazał się średniakiem..

Ogólnie cieniutko tu i tu..
 

ChuckTesta

Użytkownik
Użytkownik
Masz racje Prz3mo nie wziełem tego pod uwagę co mówisz, Ale zbytnio nie podobają mi się te roboty, od małego jestem fanem Transformers i moim zdaniem mogliby z wyglądem ich troche popracować . Prz3mo zapewne oglądałeś Dark of The Moon i zauważ jak na początku jak się klepali Decepty z Autobotami to wyglądało to naprawde świetnie i gdyby w grze było coś podobnego to byłby to świetny tytuł .
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Osobiście sam wolałbym nieco inny wygląd postaci. Zdecydowanie nie mogą wyglądać jak te z filmu ale no też bez przesady można by z nich wykrzesać więcej... człowieczeństwa. Fakt faktem najlepiej oddaje się emocje gdy zbliży się postać ku człowiekowi.
Ale jeżeli w takim klimacie utrzymają całą grę to ja zdecydowanie kupie. Czuć tą wojnę i zniszczenie.

ChuckTesta tak oglądałem wszystkie części filmu bay'a jak i chyba wszystkie wydania serialowe ( choć było to tak dawno temu )
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fall of Cybertron to kontynuacja War of Cybertron najlepszej gry świata. Wiec o Fall jestem spokojny :]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom