1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

VGA a Scart

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez daniel12949, Grudzień 2, 2010.

1. daniel12949

daniel12949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Witam mam kilka pytań dotyczących tych kabli:
    1.Teraz gram na xboxie 360 podlączonym wejsciem scart i tu mam pytanie mój tv ma rozdziałke 1366x768 i czy xbox teraz ma taką rozdzielczosć włączoną jak gram czy mniejszą??
    2. Czy jest dużo lepsza grafika na vga w porównaniu ze scart bo nie wiem czy kupować ten kabel vga
    3. Czytałem że w niektórych tv gdy xbox jest podlaczony przez vga to mamy czarne pasy u góry i u dołu czy przy takiej rozdzielczosci (1366x768) beda one wystepowały??

2. Lotnik421 Xbox One

3. obszan

obszan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Domyślam się że twój telewizor to LCD i o ile jest to LCD prawdopodobnie posiada wejście HDMI. Twoja konsola prawdopodobnie też takowe wyjście posiada (chyba ze jest to starszy model bez HDMI). Jeżeli te dwa warunki są spełnione najlepiej zainwestować w kabel HDMI, wtedy uzyskasz rozdzielczość o której pisałeś. Ewentualnie kabel component, ale to wszystko można znaleźć wystarczy poszukać. Google nie boli.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    przez scart nie masz rozdzielczości jaką potrafi wyswietlić twój TV
    grasz z mniejszą ....
    kablem VGA uzyskasz maxymalna rozdzielczość twojego TV którą podałeś
    i będzie lepsza grafika niż przez scart
    czarne pasy można usunąć w ustawieniach obrazu w xboxie
    kup kabel VGA z filtrami [takie 2 walce na kablu ,obraz bedzie czysty wtedy]

5. daniel12949

daniel12949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Mam tylko wejscie vga hdmi nie
    Patrzyłem na allegro i jest troche tych kabli w róznych cenach
    czy na tańszym kablu jest gorsza jakość grafiki niż na droższych i jaki kabel polecacie??

6. MałyJan

MałyJan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie koniecznie gorsza.. a nawet jak gorsza to nie tak strasznie :p ja mam kabel za 9,99 i jest super :p model kx1a

Wczytywanie...

Poleć forum