1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

VGA chinch czy euro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Twardziol, Wrzesień 8, 2013.

1. Twardziol

Twardziol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak widać jestem świerzakiem i pod czym będzie lepsza jakość obrazu pod chinchami, VGA czy euro ??
    Mam telewizor i monitor w jednym. To jest telewizor 21,5 cali

2. Lotnik421 Xbox One

3. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    vga ,cinch . Euro masakra. Jak masz stary tv nie lcd to obojetne czy cinch czy euro ta sama jakość będzie.

5. Twardziol

Twardziol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no nie mam lcd tylko LED :C

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak masz led i konsola ma to hdmi. A do monitora jak nie ma hdmi to kablem xbox vga.

7. artuuro

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli masz wejscie VGA to podepnij pod VGA, jeśli masz może HDMI to przez HDMI. Temat chyba do zamknięcia :)

8. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    EURO to zwykły cinch czyli najgorsza jakość obrazu, jak byś miał Compozyta ale nie napisałeś czyli pewnie nie masz. VGA będzie w twoim przypadku najlepsze, tylko kup oryginalny kabel albo od kogoś sprawdzony, ja kupiłem od załoganta tego forum sprawdzony kabel i obraz jest sporo lepszy od Compozyta choć w mniejszej rozdzielczości bo 1280x720 - chyba, a na Compozycie mam 1080i ale obraz jest gorszej jakości (ostre krawędzie)

9. artuuro

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na xboxie 1280x720 lepiej się sprawdza niż 1080i, na mniejszych monitorach tego aż tak nie widać lecz, na większych już różnica jest.

Wczytywanie...

Poleć forum