1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

VGA cięzko wychodzi

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Utakata, Sierpień 18, 2010.

1. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , Mam monitor jakieś 5 lat nigdy nie wyciągałem z niego kabla VGA ale teraz muszę , nie chce ciągnąć na siłę bo boje się że coś urwę , czy są jakieś zabezpieczenia których nie zauważyłem , choć w to wątpie.Macie jakieś rady?
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    lap za wtyczke ruszaj lekko i tyle. musi wylesc

4. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ciekawe czy przez borka wyrwałeś już gniazdo vga tak jak ktoś inny kto uszkodził gniazdo hdmi przy wkładaniu kabla od xboxa :D normalnie żal. Vga wyjmuje sie przez odkręcenie 2 zakrętek po boku i wyciągnięciu to normalnie wychodzi bez kombinacji

5. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    to wydalo mi sie logiczne i zalozylem ze to zrobil, a zal to taka choroba na niedobor slownictwa

6. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki wyszło , nie wiedziałem że trzeba odkręcić te 2 śrubki :p

Wczytywanie...

Poleć forum