1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

VGA HD a HDMI

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez qqq, Wrzesień 25, 2010.

1. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam. Mam pytanie odnośnie jakości obrazu wyświetlanych przez kable do x360. Gram praktycznie zawsze na monitorze ( tylko wejscie D-SUB ) przez kabel VGA HD. Czasami gram na 37 cal LCD Samsung HDREADY przez kabel HDMI. Czy lepsza jakosc obrazu jest prezentowana przez VGA HD czy HDMI? Dodam, ze na moim monitorze LCD BENQ 20cali wystepuja jakies podwojenia napisów ( czytalem, ze duzo ludzi ma z tym problem podczas gry na monitorze ). Dlaczego tak sie dzieje i czy jest sposob aby to usunac? Prosze o odpowiedz na moje pytania. THX:DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Moim zdaniem jakosc pod kablem VGA (Oryginalny MS) jest lepsza, a dlatego ze kolory sa realistyczne, takie jak na PC. Pod HDMI jest bardzo duze nasycenie kolorow i duzy kontrast co nie zawsze jest pozytywne.
    Jesli masz podwojne napisy tzn ze masz podrobke chinskiego badziwnego kabla VGA - kup MS, a tego syfu nie bedzie.

4. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    kup plazme 42 cale i podlacz pod hdmi obraz zyelta po odpowiednich ustwienaiach czego chciec wiecej od zycia prucz dobrego tv piwa i kobiet :p

5. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Mam oryginalny kabel VGA HD kupiony za 40zł w sklepie. Wiec te podwojne napisy to nioe wina kabla :/ Na razie nie mam kasy na TV wiec only monitor na razie.

6. mateuszx20

mateuszx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cieżko znaleść kabel MS za 40zł, może jednak to podróbka? Jeśli nie, to masz problem z monitorem. A jeśli masz z nim problem tylko po podłączeniu do konsoli to wtedy wina kabla. Ja miałem kabel VGA BigBen i wszystko było git, obraz wcale nie gorszy niż po hdmi czy component.

Wczytywanie...

Poleć forum