1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

VGA pod mój monitor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Naparzator, Kwiecień 25, 2011.

1. Naparzator

Naparzator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam monitor 17 cali, max rozdzielczość 1600x1200 LG Flatron F700P. Tu moje pytanie: jak będzie z komfortem grania, czy nie będzie żadnych czarnych pasów anie spadków płynności? Proszę o fachową odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Jeżeli kupisz oryginalny kabel to będzie wysoki komfort grania. Tylko ten monitorek troche mały.
    Nie ma co kupowac kabla za 10zł bo bedziesz miał pasy i inne takie rzeczy nieciekawe

4. Naparzator

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Skrzat

Skrzat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Nie zgadzam się. Ja kupiłem kabel za dwie dyszki na allegro i jestem w pełni zadowolony. Obraz jest bardzo dobry i nie ma mowy o żadnych czarnych pasach. Nie ma sensu dokładać prawie 100 zł tylko dlatego, że to oryginalny kabel.

6. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Kable Big Bena droższe, jeśli kupisz tani kabel i będzie ok, to git. Ale jeśli jakość będzie tragiczna to sam się przekonasz ;)

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Po 1 nie kupisz oryginalnego nowego kabla za 30zł , nie kupuj żadnych kabli za 9zł, 15zł,30z,40zł oryginalny kablem M$ lub BigBena kosztuje ok 80-120zł ( Allegro-Sklep) tylko że na allegro oryginały rzadko , niestety twojej rozdzielczości nie ma w przedziałce więc będziesz musiał dopasować , pisz na PW jak chcesz pełny wachlarz rozdzielczości jakie się da ustawić , Po 2 ludzie którzy piszą że jest super albo mają dużżżżżże szczęście albo nigdy nie widzieli dobrej jakości , założę się że jak by dostali Kable BigBena to by zmienili zdanie że mają super jakość , niestety jest to złącze analogowe więc Jakość kabla = Jakość obrazu i nie ma co się oszukiwać

9. Naparzator

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    No tak to jest oryginał BigBena , możesz kupować używka ale markowa i na pewno lepiej u dłużej pochodzi niż podróbki w podobnych cenach , co do przejściówek w oryginalnym kablu M$ i BigBena są wszystkie niezbędne przejściówki w zestawie nie tak jak w niektórych podróbkach

11. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kable z allegro za 10-30zł są kiepskiej jakośći, może niektórym pasuję jakoś taka jaka jest , ale na wyższych rozdzielczość wychodzi słąba jakość kabla.Lepiej właśnie inwestować w kabel od MS około 80-100zł albo BigBen.Przejściówki do Minijack itp. są juz w zestawie także 0 problemów

12. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja kupiłem kabel za 7,95zł KX1A Gold albo jakoś tak i jakość obrazu jest bardzo dobra,ale miałem farta bo niekiedy sie zdarzają kable ktore sa bardzo slabej jakosci - wiec jak bierzesz jakis tani to tylko pozłacany.

13. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Te pozłacanie nie ma nic do tego , masz farta i tyle ale ( tak myślę ) 1 na 10 kabli jest dobrych reszta ma wady i tylko oryginalne kable mają gwarancje że wszystkie są sprawne , teraz jak kablem M$ BigBen kosztuje ok 80zł to nie ma co się wygłupiać z podróbkami lepiej dołożyć i mieć spokój , a co do pozłacania za 7,99 zł to odpowiedz sobie na pytanie komu by się to opłacało to jest pozłacane sprayem tyle ci powiem , nie wiem nawet czy kable M$ czy BigBena są tak naprawdę pozłacane a co dopiero te za 7,99> zł

14. Woomeer

Woomeer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrołęka
    Kup kabel Big Bena i będzie git

15. Naparzator

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ehhh ;/ sprzątną mi ktoś go sprzed nosa. Nie ma ktoś na sprzedanie?

Wczytywanie...

Poleć forum