1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Vga

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez robson4141, Lipiec 20, 2011.

1. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jaki kabel do monitora vga kupić? prosze o linki. Bo moge kupic najtanszy ale ktos mi powiedzial ze tanszy jest do kitu. Duzo sie rozni od bigbena? podajcie linki bigbena itp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Google nie chce się szukać, co? lepiej żeby inni za Ciebie szukali?

4. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    KABEL VGA +APAPTER RCA CHINCH MINI JACK / PROMOCJA (1716457965) - Aukcje internetowe Allegro

Proszę, sam zakupiłem ten kabel, dobra cena oraz adapter w zestawie był mi potrzebny.

EDIT:

Nie słuchaj się, że im tańszy kabel tym gorszy obraz.
    W jaki sposób myślisz, że Microsoft produkuje kable? Wszystko w chinach. Tak samo jest z każdą przejściówką i kablem, zazwyczaj z tych samych tanich materiałów. (Wiem, bo ja wraz ze znajomymi robiłem test dość dawno:
    Jeden z nich miał oryginał z MS, a drugi na Allegro za 20zł wyczaił. Różnica była prawie niezauważalna).

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To wytłumacz mi dlaczego na podrobie za 20zl obraz mam podwójny, kolory blade, a na oryginalnym obraz ostry i kolory nasycone ?

7. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wiesz co, albo masz farta i trafiłeś na dobry kabel, albo grasz na małym monitorze i nie widzisz różnicy.

http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/kabel-vga-oryginalny-podrobka-51722.html
    Sam kupiłem dwa kable i sprawdziłem by ni było wątpliwości.
    15" - Obraz prawie identyczny
    19" - Tu już widać że obraz na podróbce jest rozdwojony (zdjęcia z mojego tematu)
    22" - Na nieoryginalnym kablu, obraz nie dość że podwójny, to jeszcze rozmazany. Na oryginalnym od M$ każdy piksel jest na swoim miejscu.

8. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to raczej miałem farta, a ile kosztuje oryginalny? (Cena w sklepie).

9. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    W przypadku kabli do sygnału analogowego nie warto oszczędzać tutaj jakośc przewodu ma ogromny wpływ na obraz.

10. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dajcie link do kabla ms najlepoej na allegro bo niemoge znalezc. ps do monitora ;d

11. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Wcale ze nie, mój kumpel i ja mieliśmy te najtańsze i grafika była cud, miód ;)

12. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ta, ja znam ten wasz cud, miód. Jeden mój kolega też tak mówił, poszedłem do niego i sprawdziłem. Nawet rozdzielczości nie ustawił(obraz był trochę ostrzejszy od tego na componencie), a jak ustawiłem to obraz i tak był rozmazany.
    Na miejscu niektórych bym się wstrzymał z tych chwaleniem tanich kabli, skoro ktoś niedowidzi, ma mały monitor albo nie zdaje sobie sprawy z tego że powinno to wyglądać inaczej, to niech da fotę, że ma ostry obraz albo niech się zamknie.

Poleć forum