Vga

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam!
Chciałbym się zapytać: Jak mam monitor LCD z jednym wejściem d-sub to czy takie coś by mi pomogło uniknąć ciągłego zmieniania kabli z PC na x360?
XBOX360 / PC VGA SWITCH - ROZGAŁĘŹNIK VGA * * * (1915900596) - Aukcje internetowe Allegro
 

TigraTeam

Banned
pisze chyba w aukcji ze tak
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wiesz, aukcjom nie zawsze można ufać :D
A jak to z dźwiękiem? Bo tam niby wejścia są (nie rozumiem po co) ale chyba trzeba będzie normalnie podłączyć do głośników przejściówką na mini jack'a.
 

Melvin.FoX

Użytkownik
Użytkownik
@!norbert910 - dzwiek i tak najlepiej polaczyc bezposrednio (wejscie audio jest po to ze ze switcha wychodzisz tym samym kablem do kompa/glosnikow i przy przelaczaniu game/pc switch zmienia zrodlo dzwieku, ktore dalej puszcza), niestety podobnie jak obraz. Nie jestem pewien, ale ja uzywalem podobnego ustrojstwa i byl strata na jakosci (pojawia sie szumienie albo takie jakby mrowienie na ekranie) niestety wiec obawiam sie, ze w tym przypadku moze byc podobnie. Jak juz chcesz czegos podobnego uzywac, to staraj sie znalezc taki, zeby byl dodatkowo zasilany z gniazdka - nastepuje wzmocnienie sygnalu i straty sa mniejsze :C
 

Do góry Bottom