1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Video Graber

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DavidBeckham, Wrzesień 17, 2012.

1. DavidBeckham

DavidBeckham Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Dzisiaj doszedł do mnie Video Grabber (Video DVR) i moje pytanie jest proste znaczy umiem to podłączyć ale jak przechwycić obraz???z xboxa??? błagam niech mi ktoś pomoże :) Bo chciałbym nagrywać let's play z xbox.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jezeli to jest cos takiego:

To podlacz to do PC i zainstaluj program, ktory dostales razem z tym sprzetem.

4. DavidBeckham

DavidBeckham Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale na tej płytce tylko jakies sterowniki sa a po drugie moj model to trzy kolorowe kable i jeden s-video co w tym przypadku?

Wczytywanie...

Poleć forum