1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

video not supported

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez elpabel84, Styczeń 1, 2009.

1. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam

mam pewien problem, grałem sobie w pewną gierkę i nagle kolory zaczęły stawać się czerwone...więc zresetowałem klocka...i nie ma obrazu.wyświetla mi się na tv napis "VIDEO NOT SUPPORTED ". a słysze ze wchodzi do menu.
    strasznie się konsola nagrzała.

co to może być? miał ktoś podobny problem?

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Najwidoczniej twój TV ma problem z ustawioną rozdzielczością w konsoli. Zmień ją na niższą, jakim kablem podłączasz konsolę pod TV ??

Zrób to :

4. elpabel84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    konsole podłączam oryginalnym kablem component. zmieniam z TV na HDTV i to samo, dodam że nigdy nie zmieniałem rozdzielczości i przez 2 lata nic takiego nie miało miejsca.

jakiś pomysł co to może być? zakładam że nie obejdzie się bez wizyty w serwisie :(

niestety nie działa ta opcja zmiany rozdzielczości.

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Sprawdź na innym kablu, np composite i na innym TV.

6. elpabel84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sprawdzałem na innym kablu i na innym TV, dźwięk jest ale nie ma obrazu, pisze Video Not Supported ! podjechałem do serwisu i ponoć są to pierwsze oznaki 3 diód. Konsole już miałem naprawianą i ponoć mam dodatkowe chłodzenie jednak z tego wynika że kiepskie.

Wczytywanie...

Poleć forum