1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

viking battle for asgard 2 mapa problem z przejsciem przez most

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez senor, Styczeń 23, 2009.

1. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    viking battle for asgard 2 mapa problem ze zniszczeniem tamy

mam uwolnic jencow i zniszczyc tame, lecz nie mam pojecia gdzie jency sa... glosy dobiegaja jakby ze statku, lecz nie da sie tam dotrzec... dodadm, ze chodzi mi o misje gdzie jest 2 typow z palaca sie czacha na czerwono i pilnuja drogi przez most

2. Lotnik421 Xbox One

3. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    pomoze ktos, bo juz nie ogarniam;/ ??

4. Toto

Toto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrób zdjęcie tej mapy na której jesteś, a spróbuje Ci pomóc bo grę przeszedłem

5. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
  6. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    Ktos pomoze?

7. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    doradzi ktos?

8. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tam gdzie masz zaznaczone kursorem? Musisz zabić tych na moście i któryś będzie miał klucz. Otwierasz tą bramę przechodzisz po krawędzi na lewo od drzwi i schodzisz na dół - tam są jeńcy. Jeżeli oni nie będą mieli klucza to gdzieś na dole w obrębie tej górki co na niej jesteś musisz powybijać typów - któryś ma klucz.

9. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    dzieki wielkie;) , a mozesz mi jeszcze dac jakas wskazowke jak ich pokonac? ciagle probuje, ale nie daje rady zabic tego drugiego, ciagle gine;/. kazdy pisze, ze gra prosta itp, a ja sie w takim niby banalnym momencie zacialem? nie wiem czy takim noobem kompletnym jestem...??

10. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale to jest taki typ z dużym mieczem? Jak tak to musisz sie bronić cały czas, i najlepiej odskakiwać od jego ataków (najlepiej obrona + Y) jak koleś się obkręci z tym mieczem to wtedy możesz go atakować, najlepiej jakieś kombo. A na zwykłych przeciwników najlepszym ciosem jest obrona + Y (jak zadaje cios to odskakujesz)i odrazu X - fajnie sieka :)

11. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    tak, to sa ci z duzym mieczem... zabijam jednego, ale z drugim juz ine daje rady... zawsze gine;/, ale dzieki za wskazowke, bede probowal nadal:)

edit: przeszedlem ten moment... bardzo fajna bitwa po nim jest:)

12. azzie85

azzie85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam napisalem poraz pierwszy wiedz korzystam z czyjegos tematu.
    tez mam problem na 2 mapie. nie moge zakonczyc zadania z odnalezieniem kamienia do produkcji broni ktory powinien znajdowac sie na polnocy mapy zaraz kolo wiezy strazniczej. Miejsce to zaznaczone ciagle na czerwono jednak uwolnilem kolegow vikingow i oproznilem skrzynie. jednak nie odnalazlem kamienia ktory mam oddac borisowy.
    prosze o pomoc na adres thcjg@orange.pl
    dziekuje
    pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum