1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Viking battle of asgard

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hellboy1995, Luty 5, 2010.

1. hellboy1995

hellboy1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem jestem w końcówce gry..Wszystkie mam ikonki zaliczone jako moja armia tylko forteca hell oraz ta co ją zdobywałem

Zanim przystąpię do walki z hell muszę zdobyc jeszcze jeden fort z czerwonego na moją armie no i pisze że musze skolekcjonować klucze;/;/ Prypominam sobie o paru kluczach ale nadal nie mam wszystkich? Odwiedziłem wszystkie lokacje i nic ;(

Pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a może dasz screen o jaki fort ci chodzi to będę w stanie napisać co dalej :p

4. momanx

momanx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Knurów
    a byłeś w podziemiach by miecz se lepiej załadować mocą to ostatnia rzecz którą musisz zrobić przed wielką bitwą .

5. hellboy1995

hellboy1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak byłem w podziemiach.Postaram się dać screen

Niestety screena nie znalazłem ale taka mała potpowiec Ten fort jest obok tego miejsca gdzie się przywołuje ostatniego smoka. THORNVIK

i tam mam za zadanie skolekcjonować klucze i je odnieść

SORKI ALE NIE PISZE TAM KEY TYLKO KegS czyli beczki ?

6. momanx

momanx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Knurów
    to musisz znależ wszystkie beczki chyba jest ich 2 jedna jest koło lawy na skraju muru do twojego fortu

7. Kubillos

Kubillos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam problem jestem już w ostanim etapie na pierwszej wsypie ale nie wiem jak naładowac almulet smoka bo jak chce wejsc do tej wiochy złych to jest ich za duzo przy wejścu może ktos pomuc

Wczytywanie...

Poleć forum