1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

viking battle of asgard

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez senor, Styczeń 16, 2009.

1. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    mam problem, jestem w pierwszym miescie i mam opuscic most, aby armia przeszla, ale nie wiem jak to zrobic, prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Harven

Harven Guest

Też się z tym bawiłem, a rozwiązanie jest bardzo proste. :) Jak stoisz po drugiej stronie, na przeciwko całego budynku, to do wschodniej części, gdzie jest rozwalona część barykady, po której się wspinasz. Potem wspinasz się po winoroślach, a dalej już powinieneś sobie poradzić. Most opuszczamy taką korbą.

4. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    dzieki wielkie

Wczytywanie...

Poleć forum