1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Virgin Gaming

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez play69, Luty 13, 2013.

1. play69

play69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej,

Małe pytanie - czy gracie na Virgingaming? Ostatnio miałem przyjemność/nieprzyjemność przegrania 15$ z obcokrajowcami. Pytanie czy ktoś z Was nie ma czasmi ochoty popykać w FIFA 13 na jakieś pieniądze.

Gwoli ścisłości. Virgingaming to portal który umożliwia rozgrywanie wirtualnych zmagań za prawdziwą kasę. Można rozegrać turniej - ale najciekawszą opcją są rozgrywki Head to Head czyli jeden na jednego w spotkaniu towarzyskim za wcześniej postawioną kasę. Przy rejestracji dostajemy 3$ za free więc najmniej 3 spotkania po dolcu można pyknąć i zobaczyć co i jak.

Wchodzimy na Virgingaming - rejestrujemy się podpinając nasze konto z xboxa, wybieramy jeden z tytułów od EA (m.in. FIFA 13, NHL, NBA czy Halo) i wybieramy sobie przeciwnika (na szczęście jest tam rozpiska rozegranych meczy więc przeciwnika możemy dobrać pod kątem umiejętności). Obstawiamy kasę i gra się zaczyna. Grywam najczęściej z sąsiadem i powiem Wam, że nawet gra o 1$ przynosi emocje równorzędne z 6 w totka ;).

Portal dla osób pełnoletnich!

Jeżeli zastanawiacie się jak to działa - wchodzimy na virgingaming, rejestrujemy się, umawiamy spotkanie, uruchamiamy np. FIFKĘ na której jest już zaproszenie od naszego przeciwnika umówionego przez przeglądarkę i GRAMY.

mój nick xboxowy iplay69 - zapraszam do rozgrywek :D

//EDIT:

Nie wiem dlaczego nie mogę w tym temacie umieścić szybkiej odpowiedzi (bez konta na FB...) ale odpowiadając na zarzuty moderatora:

Oświadczam wszem i wobec, że nie reklamuje tego portalu w celach zarobkowych - chodzi o zwiększenie liczby Polaków biorących udział w rozgrywkach. Przez mikrofon podczas gry przyjemniej będzie się rozmawiało z Polakiem niż z Włochem czy Francuzem.

Zarabiam pisząc, więc powyższy tekst faktycznie może być kojarzony z formą reklamy :)

Tak czy siak Pozdrawiam i zachęcam Pana moderatora do zabawy :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Od reklam jest odpowiedni dział...

Wczytywanie...