1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Virgin Gaming

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ad1us, Październik 10, 2011.

1. ad1us

ad1us Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bdg
    Gra ktoś tam turnieje? Wie jak z wypłatą? Pograłem na razie parę meczy i wszystko wygląda fajnie. Ogólnie dowiedziałem się o tej stronie rejestrując swoje konto w Fifie 12. Ale może ma ktoś z was jakieś opinie dotyczące tej stronki? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to wszystko mi sie wydaje troche zbyt piekne, ale czytalem na zagranicznych forach i chyba cos w tym jest.
    wygralem 3 mecze z rzedu, dorobilem sie 25$ i teraz juz moge wyplacic ? dziwne to i troche zbyt łatwe, ale zobaczymy :)

4. bits

bits Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, pomoglibyście mi z konfiguracją tego virgin games?

Zarejestrowalem sie, zaladowalem konto, wchodze w turnieje znalazlem przeciwnika ale jak wchodze w ea arena w grze to wyskakuje mi ze mam ograniczony dostęp wie może ktoś dla czego?

5. play69

play69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może nie masz golda?

Wczytywanie...

Poleć forum