1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Virtua Tennis 2009(opinie)

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 23, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak jak w temacie piszcie wrażenia z gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. kstraczewski

kstraczewski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    a to już jest?

EDIT: głupie pytanie, już sie dowiedziałem :)

4. zielak20051

zielak20051 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    Pograłem chwile no i na pierwszy rzut oka gra fajna :) brakuje tylko Radwańskiej no i dla mnie szkoda ze nie ma mojego ulubionego tenisisty a mianowicie Tsongi. Zagrałem ponad 10 meczy i jeszcze ani razu piłka nie wyleciała mi na aut ;/ Może dlatego że poziom nie ustawiłem na jakiś wysoki :) Na wielki PLUS zasługuje wykonanie zawodników :) Ich gesty, poruszanie się, odbijanie piłek zostało idealnie odwzorowane :) Ogólnie gra fajna tylko muszę zobaczyć, czy zmiana poziomu trudności coś dała :) Pogram w nocy i jutro zrobię edycje posta i dopisze coś więcej :)

5. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To jakaś dyskryminacja czy co?Radwańska jest chyba 11 albo wyżej w rankingu i do gry jej niedali ,lipa troche

6. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18

licencje chłopie licencje!

Ja mam w takim razie pytanie: jak dużo różni się od poprzedniej części ?
    MOim zdaniem sama gra stoi nieco w miejscu od 2 serii, dlatego nie wiem czy jest sens marnować czas na kolejną, która prócz kilku zmian kosmetycznych i paru niewiele znaczących opcji nie wnosi nic nowego.

Czy to ciągle jest stricte arcade'owa tenisówka, na filmach zauważyłem że zawodnicy już tak nie nurkują po piłkę? (ale to była masakra :eek: )

7. zapchajdziura

zapchajdziura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wedlug mnie gra nie stoi w miejscu a nawet sie cofa. Coraz mniej opcji , niedopracowany edytor postaci (wystarczy spojrzec jak wygenerowane sa zawodniczki z ligi amatorskiej - kazda podobna do drugiej) odglosy wydawane przez Szarpowa to niezly ubaw nie wiem skad je wzieli. Mimo to grywalnosc jest bardzo wysoka ale jak wspomnial kolega wyzej gra jest zdecydowanie za latwa , wiekszosc meczow w trybie kariery wygrywam bez straty nawet 15 punktow.

8. zielak20051

zielak20051 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    Po dłuższym pograniu i zmianie poziomu trudności stwierdzam że gra jest mocno średnia :( Łatwa, wszystkie piłki trafiają w kort, ale znalazłem też bardzo duży pozytyw :) bardzo dobrze zrobili gre deblową :) nasz partner naprawdę gra a nie stoi na korcie i patrzy czy odbijemy piłkę czy nie :) Ale powiem że Varbatimka nie żałuje :)

9. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra jest b. dobra moi zdaniem. Zawodnicy sa fajnie odwzorowani, ladna grafika. Tryb kariery ktory jest zblizony do tego z Top Spin 2 a nawet lepszy. Minusem jest jedynie OKROPNA muzyka

10. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Ja się rozczarowałem. Od czasów Virtua Tennis 3 nic się praktycznie nie zmieniło. Tyle co LEKKO podrasowana grafika na replayach oraz nowe tryby treningu w karierze. Dźwięki na korcie zmienione, a cały soundtrack taki sam - dziwne rozwiązanie. Ale gra się tak samo przyjemnie - jak dla mnie, to 7/10... :)

11. Siege77

Siege77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Wypalilem x4 na nagrywarce lg plyte verbatim+ nie mam mozliwosci x2,4 :( i intro mi sie troche tnie z plyty lub z dysku.Gra zainstalowana na dysku zajmuje ok 3,6gb tak ma byc ?

Pozdrawiam.

12. bjn90

bjn90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja podobnie... Myślałem, że to będzie coś więcej. Oglądałem jakieś wywiady z twórcami, mówili, że tłum szaleje jak zdobędziemy punkt po dłuższej walce, a tak naprawdę to nic nadzwyczajnego. Chociaż ciekawe są te gierki typu karmienie zwierząt, czy coś :p Jak kolega wyżej oceniam grę na 7.

13. baranina

baranina Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    najgorszy tryb kariery jaki widzialem 30 tourniejow i awans o 25 miejsc w amatorach ,mam wygrac 100 zeby byc 1.bez sensu!!!!

14. chmielinho

chmielinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cz-wa
    a mi sie wlacza ekran od filmow po wlozeniu plyty duzy znaczek xboxa i tyle . co moze byc przyczyna ?

15. elkozuczi

elkozuczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  16. Krzysiek1989-20

Krzysiek1989-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm jak każdy Virtua,dobra gra.Niektórzy mogą być zawiedzeni- już nie da się"nurkować' ehh

17. eeetam79

eeetam79 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Jak dla mnie gra bardzo łatwa, przedszkolak by tam wygrywał, no i tryb World Tour jest dosyć monotonny :p

18. bubka_kozia

bubka_kozia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nadal taka cukierkowa grafika jak w VT3 :/ . Williams nadal wygląda jakby ją ktos czekolada oblał :p

19. kaszmir

kaszmir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam problem, wytlumaczcie mi jak mozna grac w debla na xboxie (na 2 pady) w kariere) bo nie moge tego ustawic...

20. evikus

evikus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Czy to jest gra w którą można grać poprzez poruszanie się? coś jak np mata do tanca czy coś? Poszukuje gry w które można tak grać.

Wczytywanie...

Poleć forum