1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Virtua Tennis 4 - Aktualizacja - Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 7pepo7, Maj 3, 2011.

1. 7pepo7

7pepo7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam xboxa z iXtreme 1.5. Do tej pory po prostu przerabiałem sobie gry na Wave2 i wszystko chodziło. Dzisiaj włożyłem płytkę z Virtua Tennis 4 i odpaliłem grę. Wyskoczyło, że gra potrzebuje aktualiazacji i czy wgrać. Dałem TAK. Po tym pojawiła się informacja, że konsola zostanie uruchomiona ponownie i aktualizacja zostanie dokończona po uruchomieniu. Czyli wszystko jak do tej pory normalnie. Ale po uruchomieniu wyskoczył komunikat, że nie można wgrać aktualizacji. I teraz wszystkie płyty wykrywa mi jako film DVD (nawet te oryginalne), nie rozpoznaje kinecta (cały czas woła, że należy wgrać aktualizację aby kinect działał). Myślałem może, że Virtua Tennis 4 zawiera ten najnowszy dash 2.0.13141.0, ale jak sprawdzam w ustawieniach konsoli to mam dalej 2.0.12625. Nie wiem co może być.

Byłbym wdzięczny jakby jakaś "mądra głowa" podpowiedziała co to może być. Może już ktoś się spotkał z czymś takim. Nie wiem czy da rade coś z tym zrobić, czy trzeba będzie nową konsolę ściągać.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wgraj dasha z pendriva.

4. 7pepo7

7pepo7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jakiego??? Tego co już mam (2.0.12625)? Czy tego nowego - 2.0.13141. Czy jak wgram tego nowego to gry będą mi chodziły na iXtreme 1.5? Przerobiłbym sobie na lt+, ale z tego co czytałem ten nowy dash zeruje klucz napędu, a ja nie mam kopii oryginalnego. Wychodziłoby na to, że wpierw bym musiał wyciągnąć klucz napędu, a dopiero potem wgrać dasha. Chyba, że po wgraniu dasha można wyciągnąć klucz???

Wczytywanie...

Poleć forum