1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Virtua Tennis 4 vs. Kinect

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    SEGA po porażce jaką było Virtua Tennis 2009 wzięła się ostro do roboty. Standardowo obiecują cuda, ulepszenie wszystkiego i „tego jeszcze nie było”. Standardowo do takich informacji podchodzę sceptycznie, ale jedna rzecz może wydać się naprawdę atrakcyjna.

Chodzi mianowicie o obsługę Kinecta, zaimplementowaną w Virtua Tennis 4. Co ciekawe, konkurencyjna gra Top Spin 4 obsługuje tylko i wyłącznie kontroler Sony – PS Move. SEGA nie zdecydowała się na ekskluzywność Xboxa 360, gdyż zapewne poszło o pieniądze lub nawet nie było takiej propozycji ze strony Microsoftu.

Jako że oba tytułowe tytuły kierowane są do innego odbiorcy – arcade kontra realizm – to każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Osobiście wolę bezstresową zabawę, więc mój wybór padnie na Virtua Tennis 4, co nie oznacza że nie przetestuję i Top Spin 4.

Virtua Tennis 4 vs. Kinect

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    moze mi sie zle wydaje ale kinect jest chyba za malo "precyzyjny" do takich gier

4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    kinect czy nie, jedno mi się podoba, robią to pod kilku graczy na jedną konsole. Kolejna gierka dzięki której można miło spędzić czas z ziomkami :D

5. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    No mam nadzieje ze to będzie bardziej dopracowana gra to będzie wypas.

6. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Z trailera rozumiem że zagramy również na padzie, ciekawe czy będzie możliwość gy kinect vs pad :)

7. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie ukrywam, czekałem na te grę już parę miesięcy. Oczekuję premiery, ale najpierw posprzedaję inne gierki, a później wezmę się za te.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum