1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Vlog (YouTube) - Zapraszam. :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Neithell, Czerwiec 19, 2013.

1. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Hejo forumowicze.

Krótko i na temat.

Od zawsze ciągnął się za mną pomysł tworzenia swoich własnych let's playów, bowiem popołudniami mam sporo czasu na granie i ... dlaczego by tego nie wykorzystać ? To projekt czysto amatorki, a z takowymi 'let's play - series" mam styczność praktycznie pierwszy raz. Dlatego też, prosiłbym o wyrozumiałość, taką szczerą. :)
    Dla niektórych (np. dla mnie) granie jest poważną pasją, którą często ludzie łączą z mało poważnymi planami/zamierzeniami, czy nawet marzeniami. Cóż, tak właśnie jest chyba w tym przypadku. Nie planuje odnieść sukcesu pokroju Rocka, Roja, PewDiePie i tak dalej... To nie dla mnie. Poza tym nie zamierzam również rzucać - dla tego typu przyjemności - pracy, co chyba ukazuje, iż typowo 'gimnazjalnym, aka gimbazjalnym trollem' nie jestem (oczywiście bez urazy dla tych normalnych uczniów tejże szkoły, jak i dla ww. Vlogerów).

I to byłoby póki co na tyle, a tu link do kanału - BlueEyeYT - YouTube .

PS. Jeżeli ktoś jest NIEzainteresowany, to niech od razu odpuści i nie wraca do tego wątku. Wole mieć 0 wyświetleń filmików, niż 100 od ludzi, którzy z góry stwierdzili, iż jestem kolejną niedorobioną (aby nie używać wulgaryzmów) wersją wyżej wymienionych Vlogerów-profesjonalistów.

Póki co 'nakręcam' dwa let's playe:
    Let's Play - Dishonored
    Let's Play - Warcraft III

Dziękuje i pozdrawiam - BlueEyeYT. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    1. Wymień mikrofon masz go koszmarnej jakości.
    2. Mówisz za dużo o aspektach technicznych po 5 min miałem ochotę wyłączyć filmik o Dishonored.
    3. Masz w pokoju żółte tło, strasznie ono uprzykrza oglądanie, fajnie by było jakbyś podczas obróbki stonował trochę tą żółć.
    4. Tu znów mowa, jest ona za cicha i strasznie pozbawiona emocji, oglądanie twoich filmików to coś jak siedzenie na nudnym wykładzie/lekcji gdzie osoba mówiąca chce już mieć to za sobą, i jest znudzona tym co mówi.

Ogólnie wszystko przyjdzie z czasem, gdy już nabierzesz doświadczenia. Jak na razie jesteś strasznie spięty dlatego też proponuję odpuścić sobie nagrywanie siebie, przynajmniej z początku.

4. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    1) Mikrofon już wymieniłem. Niedługo postaram się go przetestować, bo faktycznie niekiedy jakość jest poniżej oczekiwań.
    2) Jeżeli chodzi o takie gadanie, to cóż, czasem wstęp wymaga, aby opowiedzieć to i owo o grze. Stopniowo staram się mówić coraz mniej, bowiem osobiście też wolę oglądać let's playa na których autor nie nawija jak opętany o wszystkim dookoła. Jednakże czasem niektóre ciekawostki mogą okazać się całkiem interesujące.
    3) Hmm, nie pomyślałem o tym, dzięki za radę.
    4) Hmm, może faktycznie warto nagrywać póki co bez kamerki. Pomyślę o tym.

Generalnie, to... dzięki za obiektywną krytykę i rady. :) To moje pierwszy filmiki na youtubie, więc taka wypowiedź jak Twoja jest dla mnie cenna.

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    i po setny raz jest do tego osobny temat :)

Poleć forum