VmE-Gaming otwiera rekrutacje!

Chief

Użytkownik
Użytkownik


Witam! Tak jak w temacie, miło mi jest ogłosić iż klan VmE-Gaming ponownie otwiera rekrutacje!

Krótko o Nas.
Klan VmE-Gaming założony w 2011 roku. Poważny polski Gaming z szybko rozwijającymi się perspektywami, gromadzimy pod swoim szydłem wielu wybitnych graczy z różnych gier i platform.



Na platformie Xbox360 prowadzimy obecnie rekrutacje do takich gier jak Battlefield 4, FIFA14, CoD:Ghosts, F1 2013.

CoD:Ghosts - http://vme-gaming.com/component/k2/item/97-vme-gaming-cod-ghosts-rekrutacja

Więcej szczegółów na temat rekrutacji znajdziecie w poniższym linku:
VmE-Gaming ''Vivere Militare Est - Życie Jest Walką'' - OTWIERAMY REKRUTACJE!


POZDRAWIAM!​
 

Chief

Użytkownik
Użytkownik
Podbijam :)
 

Pacyfista PL

Świeżak
Świeżak
Czy rekrutacja jest jeszcze aktualna ?


Ps : Przy próbie rejestracji na waszym forum wyskakuje błąd :/
 

Chief

Użytkownik
Użytkownik
Tak rekrutacja jest otwarta. W razie co pisz na GG 8472189 lub email [email protected]

Pozdrawiam!
 

Pacyfista PL

Świeżak
Świeżak
Podaruję sobie jednak aplikacje u was . Poczekam aż pojawi sie jakaś lepsza oferta .
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Tak rekrutacja jest otwarta. W razie co pisz na GG 8472189 lub email [email protected]

Pozdrawiam!
W jakim tepie odpowiadacie na "podania" ?

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

Pacyfista PL

Świeżak
Świeżak
W jakim tepie odpowiadacie na "podania" ?

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
Jak widać kolego w takim , że nawet tutaj maja problem z szybka odpowiedzią :crushed:
 

Chief

Użytkownik
Użytkownik
Problemu nie ma. Po prostu nie zawsze jest czas żeby wejść na xboxforum :) Ostatnio było dużo na głowię i kilka spraw zostało nie ''dopiętych''. Za utrudnienia przepraszam.


@Mis - do Ciebie ostatnio odzywałem się na xbl ale nie dołączałeś do party.

Przy okazji informuje:

VmE-Gaming ''Vivere Militare Est - Życie Jest Walką'' - VmE-Gaming - CoD:Ghosts - REKRUTACJA
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Problemu nie ma. Po prostu nie zawsze jest czas żeby wejść na xboxforum :) Ostatnio było dużo na głowię i kilka spraw zostało nie ''dopiętych''. Za utrudnienia przepraszam.


@Mis - do Ciebie ostatnio odzywałem się na xbl ale nie dołączałeś do party.

Przy okazji informuje:

VmE-Gaming ''Vivere Militare Est - Życie Jest Walką'' - VmE-Gaming - CoD:Ghosts - REKRUTACJA
Tak ponieważ mialem duzo na głowie i tak mialem konczyc kiedy zaprosiles mnie na party
Za to przepraszam :)
Jesli nie bedzie mnie na XBL w danej chwili, prosze o kontakt tekstowy XBL lub mailowy ;)

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

Chief

Użytkownik
Użytkownik
Spoko, dogadamy się na grupie jak będziesz miał chwile.

Pozdrawiam.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
z chęcią pogram z wami w bf 4 do kogo mam sie zgłosić na xbl ?
 

Chief

Użytkownik
Użytkownik
Do mnie ;)

GT: VmE Chief PL
 

Pacyfista PL

Świeżak
Świeżak
A jednak na waszej stronie nadal jest problem z rejestracją :/ . Coś z tym zrobicie czy nadal w błąd ludzi będziecie wprowadzać ?
 

baxsior123

Świeżak
Świeżak
Polecam. Sam jestem :)
 

Chief

Użytkownik
Użytkownik
@Pacyfista - Wszystko jest sprawdzone i konta można bez problemu zakładać. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem to napisz do mnie ;)

email: [email protected]
gg: 8472189
battlelog: VmE_Chief


Pozdrawiam.
 

BioX ShAdOw

Świeżak
Świeżak
Jeśli ktoś jest zainteresowany dolączeniem do teamu CoD Ghost VmE-Gaming prosze o kontakt na Xbox Live VmE Kamikaze albo BiOx ShAdOw
Pozdrawiam :)
 

Do góry Bottom