1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

vordon tablet jak odblokować?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mateuszlucky, Luty 19, 2012.

1. mateuszlucky

mateuszlucky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    jest jakaś szansa żeby przejść tą blokadę którą sam założyłem bo zapomniałem jaka była ta kombinacja

MID VORDON 7" WIFI
    WRZUTA - Mid vordon 7

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    To raczej na forum androida to pytanie. Najprościej byłoby wgrać mu nowy ROM albo recovery ale nie mam pojęcia czy jest coś do tego modelu.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

4. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Chyba hasło jeszcze powinieneś mieć.
    Spróbuj zrobić trochę razy pod rząd błąd , powinno zapytać o hasło google.
    Poszukaj jeszcze małego guzika koło power . Hard reset. Możliwe że pomoże. Jeszcze inną opcją może być podpięcie go przez usb w trybie debugowania do kompa. Wtedy jest szansa że nie zawoła o pattern.
    Sent from my Lg optimus 2x.

Wczytywanie...

Poleć forum