1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

VW Polo R nie oszczędza się na rajdzie w WRC 5. Mamy wideo z rozgrywki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 15, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wydawca udostępnił wideo prezentujące rajd w WRC 5. Tym razem naszym bohaterem jest VW Polo R. Przyjrzyjmy się, jak wygląda ostatnia odsłona gier rajdowych w wersji beta.

Drift po piasku wydaje się prezentować całkiem nieźle. Oprawa może nie jest rewolucyjna, ale biorąc pod uwagę, że to wideo z bety WRC 5, to można wybaczyć pewne rzeczy. W szczególności, że fizyka jazdy nie prezentuje się najgorzej. Wygląda na to, że w tym roku fani rajdów powinni być zadowoleni. Dostaniemy łącznie aż trzy z tego gatunku.

Warto wspomnieć, że za piątą odsłoną rajdów WRC stoi francuskie studio Kylotonn Games, podczas gdy poprzednie części tworzone były przez Milestone Studios, którzy tworzą swoją własną interpretację wyścigów rajdowych. Obawy budzi jednak fakt, że Francuzom brakuje trochę doświadczenia w tworzeniu tego typu gier.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zero dynamiki jakbym oglądał film w slow motion. Do tego mam wrażenie jakbym oglądał tramwaj, to auto chyba było zaprogramowane a nie prowadzone przez człowieka.

Ostatnia edycja: Lipiec 15, 2015
  4. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja jeszcze pamiętam jak na PSX była świetna gierka WRC. Trudna, realistyczna, z fajnym modelem jazdy. Teraz to jest jakiś dramat jeśli chodzi o tą serię. Zobaczyłem 10 sekund rozgrywki i to mi wystarczyło.

5. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Druga rajdowa gra to Sebastian Loeb, a trzecia to niby DIRT Rally w tym roku?

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    WRC 5 słabe, DIRT Rally to narazie jakies demo i to tylko na PC, Loeb Rally Evo to tez jakies badziewie z zaledwie 8 rajdami... Ciekawe kiedy doczekam sie porzadnej gry rajdowej, WRC 5 kupie jak bedzie w mega promocji

7. modem12

modem12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Ja czekam aż ktoś wskrzesi serie Richard Burns Rally

Wczytywanie...

Poleć forum