1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W Austrii można zamówić Fallout 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 2, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W ostatnim czasie dość sporo możecie u nas przeczytać o nowej przygodzie w uniwersum Fallouta. Są to nadal tylko i wyłącznie plotki i domniemania, ale mam wrażenie, że akurat w tym temacie jest już za dużo dość dziwnych przypadków. Tym razem możemy złożyć zamówienie przedpremierowe w pewnym sklepie… Zapewne wiecie na jaki tytuł.

Przeglądając ofertę Gameware.at możecie natknąć się na powyższą produkcję. Gra jest oczywiście dostępna na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Jeśli nadal nie wierzycie, że Fallout 4 powstaje - zerknijcie na nasze poprzednie wpisy - prawie miesiąc temu Roger wspomniał o tajemniczym odliczaniu. Trzy dni później napisaliśmy o zarejestrowaniu znaku towarowego, ale jak się później okazało był to głupi żart.

Zapewne ostateczne rozwiązanie w tej sprawy poznamy już za 9 dni – wtedy zakończy się te magiczne odliczanie na witrynie thesurvivor2299.com. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Bez sens, nie wiedzą a już wystawiają. A jak się okaże że to nie fallout to co wtedy.
    Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

4. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Dwa razy im sie udało już przycelować celnie w dwie wstawki przedpremierowe, a poza tym Dellums na twiterze zarzucał wstawki centralnie mówiące o Falloucie.
    Poza tym licznik na thesurvivor2299.com, nawet rok 2299 pasowałby do czwartej częsci, F3 2277r, FNV 2281r.
    F4 wisi w powietrzu i to od dawna, może sie okazać że na VGX zostanie on oficjalnie zapowiedziany, Bethesda w 2010 zapowiedziała na tej imprezie Skyrima, więc... finger crossed! ;)

5. mymind93

mymind93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Żywiec
    Już sie nie moge doczekać, nowy xbox + Fallout 4, mam nadzieje, że nie zaprzepaści wspomnien po pięknej poprzedniej cześci :)

6. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Wiem pewnie za tą wypowiedź mnie zlinczują, ale co tam. Fallout skończył się na tactics, a od 3 to już jakiś tes w uniwersum fallouta.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

7. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Ale będzie zonk jak okaże się że ta strona z odliczaniem to zwykły troll :D

Wczytywanie...

Poleć forum